1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets2mp Offline Olma

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve SCH3TZ tarafından 28 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. SCH3TZ

SCH3TZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    4
    0
    45
    TruckersMP Profili
    Merhaba ben foruma yeni katıldım arkadaşlar bir sorum olacaktı ben ets2mp da teslimat yaparken yola cıkınca oyun gidiyor offline oluyor üstte offline bile yazmıyor tab tuşuna basınca kişilerin üzerinde 7000 8000m yazıyor şimdiden teşekkür ederim.

2. sametyksell

sametyksell

9
    2
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    aynen aynı sorun bendede oluyor yardım edebilcek olan varmı

3. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Offline olunca tab tuşunun çalışmadığını biliyorum. Offline oluyorum taba basınca kişiler üzerinde 7000-8000m yazıyor demişssiniz.
    Sorun başka bir şey olmasın ? Yada yükü alıp yola çıktığınız zaman no collisions'dan çıktığınızdan üste bir şey yazmıyor olabilir.

4. SCH3TZ

SCH3TZ

28
    4
    0
    45
    TruckersMP Profili
    bilmiyorum ama belli bir yol gittikten sonra tırlar falan hepsi kayboluyor üstte offline falanda yazmıyor şehir içine girincede gözükmüyor hiç birşey

5. Shawx

Shawx

28
    5
    0
    60
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkdaşın sorunu belli bir mesafe gittikten sonra etraftaki oyuncular hepsi gidiyor genelde premade giriyoruz ben yola çıkıyorum ama arkdaşım sabit mesafe'de kalıyor oyunu mecburen kapatıp açmak zorun kalıyor ...

6. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yola çıktığınızda kimse yokken tab tuşuna basınca bir ekran açılıyorsa offline değilsinizdir.

7. Shawx

Shawx

28
    5
    0
    60
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Cumali kardeşim bak şimdi dorse almaya gittiğimizde ben dorse'yi alıp çıkıyorum ama hala arkdaşım İş teklifinde kalıyor ve ben yola çıktığımda 7000 metre mesafe oluyor ve oyundan çıkmak zorunda kalıyor veya teslimatı tamamlayıp çıkıyor.

8. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
  9. SCH3TZ

SCH3TZ

28
    4
    0
    45
    TruckersMP Profili
  10. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Anlaşılan son Mp güncellemesinden dolayı olan hatalardan biri gücellemeden sonra çoğu kullanıcıda farklı farklı bir çok hata gözükmeye başladı. Eminim yeni gelecek Mp güncellemesinde düzelecektir.

Semihcan ve Kaan BATU bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.