1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban mı ?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Mission tarafından 12 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Bu videodaki durumda ban yer miyim yemez miyim ?

1. Ban yersin

83,0%
  2. Ban yemezsin

17,0%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mission

Mission
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

94
    11
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Herkese selamlar :
    https://youtu.be/mrDpm16aqec videoda göreceğiniz olayda arkadaşımız yolun ortasında duruyor ve ben de yokuş yukarı çıktığım için görmüyorum yokuş bitince de frene basınca yükümün ağırlığından dolayı duramıyorum ve kendimi sola atmaya çalışıyorum ve yine son anda arabayı fark edip kontrolü kaybediyorum burada ban yer miyim
    Bir de ayrıca merak ettiğim bir olay var;
    c-d yolunda tüm sollamalar mı ban sebebi sadece kalabalık yerlerde mi çünkü bir adam 40 la gidiyordu ben de solladım ama çok temiz solladım kimse de gelmiyordu ban yer miydim

2. BulleTradek

BulleTradek
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

905
    196
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Büyük ihtimalle yemezsin.Ama yinede Ban yersen yersen video ile itiraz et.Banlanırsan açılabilir.

3. Mission

Mission

94
    11
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    sağol yanıtın için

e ban yemezsin deyip ankette ban yersini işaretlemişsin bro

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Temmuz 2018
  4. Ugur89

Ugur89
    Plaka

35
    236
    128
    170
    Scania
    TruckersMP Profili
    Perma ban yemişsin zaten

5. Mission

Mission

94
    11
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    yok o arkadaşımın tmp adresi ben buradan ban yiyince birine argo kullandım diye onunkiyle hesap açtım

6. Kalpar

Kalpar
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adam yolda duruyorsa o adama çarpacaksın..Navigasyona bakıp,oyuncu yoksa sola kaçabilirsin sadece.Banlanırsan haklı bir ban.

7. UBerk

UBerk

1.097
    785
    200
    Banlanma ihtimalin var. Çünkü GPS'den dikkatlice bakıp kimse yoksa çıkman lazımdı. veya frenlemen lazımdı. yada hiçbiri olmaz ise kendine çimlere atıp devrilebilirdin. adama da çarpabilirdin suç onun olurdu. biri raporlarsa geçmiş olsun. İyi Forumlar :) (Bu arada biri yolun ortasında durmuşsa veya ani fren yapmışsa kendini sağa atmanı tavsiye ederim. Kazadan kurtulursun ve ban yemezsin ama çimlerde sürersen banlanırsın.)

Meteoffical bunu beğendi.
  8. Berkay4050

Berkay4050

73
    13
    60
    DAF
    TruckersMP Profili
    Yersin hocam. Gps de karşıdan adam geldiğini görmen gerekir sağa kırabilirdin öldürmüşsün adamı. Durduğunu ilk gördüğün anda 4 lüyü açıp freni köklemen baktın duramayaksın sağ tarafa atlaman gerekiyordu.

9. Scoop

Scoop

38
    130
    70
    55
    TruckersMP Profili
    açık ve net ban yersin o virajda sollanmaz ayrıca ne zevk alıyorsunuz virajlara 130-120 ile gitmek ayrıca 150-120 km hız ile gitmek istiyorsanız BİR ZAHMET RETARDER AÇIN

10. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Başlığı görünce "Ban mı ? TruckersMp..." diye bir espiri yapasım geldi :D
    Ban yiyebilirsin, bu videoyla da açabilirler. Refleks olarak belki kurtarırım deyip sola geçmişsin ama olmamış

YusufE bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.