1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Perma ban sorunu

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve BILALGURBUZ16 tarafından 11 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

SİZCE ETS 2 ADMİNLERİ ADALETLİMİ ?

1. adminlerin vermış oldukları ağır cezalar veya hafıf cezalar adaletlidır ?

10 oy
    71,4%
  2. kesinlikle adminlerin çoğusu adaletsizdir ve gereksızce uzun surelı ban atıyorlar mesajlarımızaılgı0

4 oy
    28,6%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Scoop

Scoop
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

38
    130
    70
    55
    TruckersMP Profili
    senin üstüne gelen kim? kardeşim 3 ay ban yedim bir tane konu açmadım feedback attım 2 buçuk ay sonra haksızlık olduğu anlaşıldı banım açıldı niye isyan ediyorsunuz bu kadar bağımlı olmayın

2. BILALGURBUZ16

BILALGURBUZ16

21
    20
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Yanlış verilen cezalar kaldırılıyormu vay be allah sizi bin kere güldürsün inşallah

3. HasanA

HasanA
    Plaka

25
    315
    95
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yav anlamak istemeyen sensin galiba aynı ip ile girdiğin için her türlü ban yersin, yani yeni hesap açman hiç bir şeyi değiştirmiyor

4. nameless23

nameless23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Öncelikle her şeyden önce sakin olmasını bil. Sakince derdini anlat. Speedhack açmış da olabilirsin açmamış da. Ama sürüşün kesinlikle hatalı. Ayrıca yeni hesap alamazsın sırf MP için. Ban Evading diye bir ban sebebi var bu oyunda. Yediğin bandan sonra başka hesap açıp da o bandan kaçmak yasak. Bunu yapıyor olsan bile söylememen gerekirdi bu saçma tartışmayı başlatmamak için. Neyse konuya dönelim speedhack için @RaichuTR ve @DesertEagle26 bir değerlendirme yaparlar ona göre admini uyarırlar sen merak etme ama ban evadingten permayı yedin yani onu söyleyeyim

5. Scoop

Scoop

38
    130
    70
    55
    TruckersMP Profili
    evet buyur ispat gösterelim sana 3 ay yediğim ban https://plays.tv/video/5aaefeffc5f06dad10/truckers-mp-209906 şimdi profilime bak öğle bir ban varmı?

6. BILALGURBUZ16

BILALGURBUZ16

21
    20
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Hani belki topladığım paralarla okul harçlıklarımla aldığım oyun akşam hep birlikte arkadaş Ortamıyla oynayacagım oyun içine edildi yani keşke çalışıyor olsaydım yenisini alsaydım bu forumada gerek kalmazdı sende ban yemışsın benı anlarsın eyvallah yorum yaptığın için

7. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tabii ki kaldırılıyor. Hesabımda 8 ban yedim, 3 tanesi hatalıydı kaldırıldı. Hatta save editten perma bile yemiştim

8. BILALGURBUZ16

BILALGURBUZ16

21
    20
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Ve buda sayın tmp yetkilileri herkimse çok güzel adalet yaydığını görüyorum açıkçası buyrun mesaj yazında cevaplayayım

Peki o zaman benimkisinide kaldırsınlar inşallah ne diyelim umut yok ama

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Temmuz 2018
  9. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben sana şunu söyleyeyim. O banın açılmasına imkan yok kardeşim. Speedhack kalksa bile 2. hesabı açarak bandan kaçmışsın ve bunu marifet gibi söylüyorsun biraz zor kalkar o banın senin

10. BILALGURBUZ16

BILALGURBUZ16

21
    20
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Tamam abi büyüksün haklısın o kadar bütçem YÖK büyüksün abi adamsın haklısın :) ben suçluyum sadece aynen haklısınız sureklı admınlere suç atılıyor dediniz ...

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Temmuz 2018
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.