1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Perma ban sorunu

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve BILALGURBUZ16 tarafından 11 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

SİZCE ETS 2 ADMİNLERİ ADALETLİMİ ?

1. adminlerin vermış oldukları ağır cezalar veya hafıf cezalar adaletlidır ?

10 oy
    71,4%
  2. kesinlikle adminlerin çoğusu adaletsizdir ve gereksızce uzun surelı ban atıyorlar mesajlarımızaılgı0

4 oy
    28,6%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BILALGURBUZ16

BILALGURBUZ16
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

21
    20
    2
    35
    TruckersMP Profili
    öncelikle selamun aleykum abılerım kardeşlerım daha oncede saçma sapan nedenden başka hesabım perma yedı ve bu hesabımı açtım oldukça iyi para harcadım ve iyi oynamaya karar verdim her neyse calaıs duıs arasında tren yolundan geçerken oluşan lag ve kasmadan dolayı istemsiz şekilde kaza ettim hızım sorulursa ordan geçıcek kadar kmh deydi ve hiç ban yememiştim ve rus admin speedhack damgasını vurarak ban attı ( perma speed hack gülüp kahkaha atıyorum :D )ve itiraz ettım kullanmadım 100de 100 haklı iken ıtıraz mesaj atamıyorum artık ne yapacagım bilmiyorum https://www.youtube.com/watch?v=jpm---9P_yM&feature=youtu.be

2. HasanA

HasanA
    Plaka

25
    315
    95
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Zaten daha önce perma yediysen ve yeni hesap açtıysan ban dan kaçmaya giriyor ve yine perma ban yersin

Son düzenleme: 11 Temmuz 2018
  3. Scoop

Scoop

38
    130
    70
    55
    TruckersMP Profili
    viraja hız kesmeden girmişin kaza yapıyordun son çeyrekte kurtarmışın daha sonra tren yolundan uçmak istemişsin (hızlı ve öfkeli 2 köprü yolu hesabı ) taklaya gelmişin f7 basmıyorsun hala çıkmaya çalışarak milleti blockluyorsun ... speed hackmi değilmi bilemem zaten daha önce perma yemişsin ve hala aynı tas aynı hamam iyi tatiller ( laflarıma gücenme seni kırıcak hiç bir şey yok sadece açıklama yaptım) banın sadece speed hack değil (Reckless driving) olarakda yazmış

4. BILALGURBUZ16

BILALGURBUZ16

21
    20
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Ah ah kim anlayacak derdimi bilmem ama nfs fılan kullanmıyorum ilk bana bu yapılırmı ya tamam eyvallah kaza ettik yanlışlıkla ama kaç kişi trende kaza yada yol kapadı kıck yedi vay BEN BÖYLE ADALETİ ... o kadar sınırlıyımkı şuan

Hasan nasıl yapacağız kardsm o zaman speedhack suçlaması nedir onu açıklasınlar hele bi sonra gelelim bu mevzulara ne dersin ?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Temmuz 2018
  5. Scoop

Scoop

38
    130
    70
    55
    TruckersMP Profili
    şunu önce anlayalım burası forum? konu açtınmı? herkes iyi kötü yorum yapma hakkına sahip sadece kimse kimseyi küçük düşürmeden haddini bilerek yorum yapabilir doğrumu? yani siz şöyle düşünüyorsunuz abi ben 150km ile uçarım ban yerim ama herkes beni haklı görsün yok öğle bir dünya buraya konu açıyorsan iyi ve kötü yorumlara iç çekmeden okursun daha önceki banın perma zaten ikinci hesabında perma açmaları imkansız

6. BILALGURBUZ16

BILALGURBUZ16

21
    20
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Hahahaha allah aşkına güldürme beni guzel insan amacımı bi allah bilir sende onu bilmezsinya katlanmadığımı kim söylermiş allah allah buyrun sizi zevkle dinleyecegım saygı değer Admin ?

7. nameless23

nameless23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ya herkes tutturmuş haksız ban diye. Ve şu açılan konuların hiçbiri haklı değil. Ayrıca bilal kardeşim öncelik speedhack değil burada sen daha önce bir hesap açmışsın perma yemişsin sonra bir hesap daha açtığında aynı banı yersin kardeşim banın h.o

8. HasanA

HasanA
    Plaka

25
    315
    95
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Nasıl yapıcaz biliyormusun gidiceksin feedback atıcaksın sonra senin önceden perma yediğini görücekler permanı yine kaldırmıcaklar.

9. Jinx

Jinx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Çok yüksek bir kitlenin içinde bulunduğu bir platformu yönetmeyi ve disipline sokmayı çok basit sanıyorsunuz. Bu yüzden sürekli adaletsizlik vurgusu yapılıyor. Siz kurallara uyun, gerisini düşünmenize gerek yok. Yanlış verilen cezalar zaten kaldırılıyor, onun dışında verilebilecek üst limitte belli alt limitte. Adminler cezalar konusunda tamamı ile özgür değiller. Teknolojinin el vermediği noktalarda ise yapacak bir şey kalmıyor, D-Smart sorunları gibi. Eğer bu gibi durumları yaşıyorsanız da kendinizi sağlama alacaksınız, kanıtınız bulunacak. Uyanık olacaksınız.

YusufE bunu beğendi.
  10. BILALGURBUZ16

BILALGURBUZ16

21
    20
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Ya ben herşeyle yeni hesap açtım epostasına kadar adam hile açtığımı sandığı için perma attı neden anlamıyor kimse konu saçılıp dagılıyor başka yerlere

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.