1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Adeletsiz bir ban...

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve UnLockTR tarafından 10 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. 1Ceyhun

1Ceyhun
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

45
    14
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    3 ay fazla olmuş ama haklı ban. Öndeki araç sinyal veriyor sollama yapıyorsunuz aynı zamanda da karşıdan araçlar geliyor kazaya davetiye çıkarmışsınız. Orada hızını yavaşlatıp öylece devam etseniz hiç bir sıkıntı olmayacaktı.

2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Ban süresi doğru!
    Sarı veya yeşil fark etmeksizin kullanıcı geçmişte 2 defa 1 aylık ceza aldığı için şu anki aktif yasak 3 aya uzatılmıştır.

Malthael bunu beğendi.
  3. Horizondental

Horizondental
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    7
    1
    0
    Ben onu bilemiyorum kusura bakma acaba kullanicinin kac tane cezasi oldugunu soylermisiniz

4. FURKQN01

FURKQN01

66
    18
    65
    DAF
    TruckersMP Profili
    nam-ı pars vb arkadaşların videolarını oyuna girmeden önce izleme sen bizde sollama yapıyoruz ama yerince ve petrolün girişi o şekilde u ile

DesertEagle26 bunu beğendi.
  5. Jinx

Jinx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Dostum D-C yolunda ki bu Benzinlik bölgesinde yavaş olmak zorundasın, bu şekilde dönüşler yapıldığı için bunu bilerek hareket etmelisiniz. Buradan 120 ile geçerseniz haksız taraf siz olursunuz. 50-60 km kadar düşmeniz gerekir. Benzinlik girişleri karşı şeritten ters şekilde yapılır. İşin özeti yoğun olan bölgelerde benzinlik olan yerlerde yavaş ve dikkatli olmalısınız. Giriş çıkış yapanlara yol vermelisiniz.

6. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tehlikeli hareketleri izleme ama oralardaki sollamalar hatalı ve ben anlamıyorum nasıl o ban yemiyor onlardan dolayı

7. Snatch

Snatch
    Plaka

55
    29
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kardeşim video linkiyle birlikte ban itiraz et orda gereken yapılır kim haklı kim haksız unutma kimse durduk dururken banlanmaz kicklenmez bir sebebi vardır illaki eğer cidden yanlışlıkla banladılarsa olabilir kaldırırlar...

8. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Banın haklı ban 3 ay yemenin sebebide ban geçmişinden kaynaklı

9. drjekyll41

drjekyll41
    Plaka

28
    87
    35
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ban haklı gibi duruyor, 3 ay olması geçmişten dolayı. Benim 15 gün sonra ban süresi doluyor bir daha ayak basmam d-c yoluna

10. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.