1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Emek Hırsızları

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 13 Haziran 2018 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu forumda açtığım save dosyası konunusunu kendi forumunda konuyu kendisi açıp kaynak göstermeden paylaşmış emek hırsızları var. Aşağıdaki resimlerde görebileceğiniz gibi hiç bir kaynak göstermeden konuyu kendi konusuymuş gibi paylaşmış. Forum ismini reklam olmaması adına vermiyorum. Merak edenler google da araştırıp bulabilirler. Böyle emek hırsızları olduğu sürece kimse bir yere varamaz.

Eğer sizinde böyle konularını çalan emek hırsızları varsa buradan paylaşın.

İyi forumlar.

Son düzenleme: 13 Haziran 2018
  2. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kırocanlara bak sen. Eğer burada varsa bu arkadaşlar selam söylüyorum. Sırf kopyala yapıştır yapmışlar. Yapta bir adımızı söyle bir şey yap. Ets 2'nin bütün konularını almışsınız aykün mü? Buradalar diye onlara hitaben konuşuyorum .:))))

THEAKS81 bunu beğendi.
  3. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Bari çalıyorsan düzgün çal be adam. Savenin her tarafında "Cemsnbc" diye yazıyor zaten.

Forum işleri gerçekten zor gerekirse o sitenin yönetimi ile görüşülmesi lazım. Benim de başıma çok geldi bu tarz durumlar üyeler ordan burdan paylaşım çalıyorlar kendininmiş gibi paylaşıyorlar. Yönetimden kimsenin de bu durumdan haberi yok. Görüşülmesi lazım bir şekilde.

Düzenleme: Adam yetkiliymiş zaten orada. İnsan bir teşekkür eder asıl yapımcıya ya da gelir izin alır. Bu kadar terbiyesizlik olmaz be. Ömrümde çok emeklerin çalındığını gördüm ben hatta parayla satanı dahi gördüm. Terbiyesizlikten başka bir şey değil yaptıkları.

4. Lance

Lance
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

456
    544
    165
    Mercedes
    Paylaşanda site yetkilisi :D. O forumun site yetkilisi böyle şeyler yapıyorsa kim bilir forum nasıldır :D.

5. yasin28a

yasin28a
    Plaka

25
    218
    92
    85
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Bunlar olağan şeyler :) ets2.ltye bir mod yükleyince diğer mod siteleri kendi linkiyle anında kopyalıyor. Yoruma kaldırın yazıyorum yorumu siliyorlar.

6. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
  7. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    sitenin adını yaz rezil edelim niye reklam olsun anlamadım

8. EmrahKAPLAN

EmrahKAPLAN
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

36
    966
    1.858
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Truckersmp forumun da benim burada ki modlarımın 2 tanesini alıp paylaşmışlardı. 1 tanesinde yapımcı belirtilmiş ama link değişmiş. 2. modumun paylaşımında ise aynen konuda ki gibi adam kopyala yapıştır yaparak paylaşmış. Her 2 paylaşıma da yazdım kaldırıldı. Youtube kanalım da bir mod videosu paylaşmadan modu yapanı buluyorum öyle atıyorum videoyu. Sonuçta emeğe saygı.

Resimde ki ilgili forum konusuna gelecek olursak da her önüne gelen, 3-5 kişi bir araya geldiği zaman ve birazda palazlandı mı haydiiii bir forum açalım. İnsanları bölmek için uğraşanlar işte başka birşey değil. Her zaman her ortam da söylüyorum önce saygı Hele bazıları var af edersiniz os**rsam onuda ctrl c ctrl v yapacaklar.

9. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu konudan maalesef bende çok şikayetçiyim ve Allah'a havale ediyorum. Biz bu forum için daha önce kimseler bilmezken emek ve zaman harcayarak konular açtık. Zaten başka yerde olmasını isteseydik giderdik oralarda da bu konuları açardık. Kaynak göstermeyi geçtim artık çünkü etik diye birşey kalmamış ama bari Youtube gibi mecralarda bizim ücretsiz sunduğumuz şeyleri kar amacı güderek servis etme!

10. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Youtube deyince aklıma geldi. :) videoyu bile değişmemiş. Aslında bakarsan nerden alındığını belli ediyor. Tanıyanlar vardır elbet.

Sukru Yz, 38kayserili ve SScrack bunu beğendi.