1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Turknet Ets2 de sorun yaşar mıyım ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cagatay STEPE tarafından 15 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

1. Cagatay STEPE

Cagatay STEPE
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    25
    9
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Netspeed internet aldım cok memnunum fakat sadece ets2 multide sorun yasıyorum TURK.NET TE gecmeyi düşünüyorum sizce yine sorun yasarmıyın.

2. BolbieZ

BolbieZ
    Plaka

597
    747
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kullanan çoğu kişi memnun olduğunu söylüyor ama kullananların bilgi vermesi daha doğru olur tabi.

3. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Netspeed kullanıyorsan oyuna sakın video almadan girme. Sanırım sorunun sen haricinde kimsenin hareket etmemesi. Dolayısıyla yolda NCZ Hack gibi milletin içinden geçerek gidebilirsin ve sınırsız ban yiyebilirsin. Türknet kullanmadım ama pek sorun olacağını sanmıyorum. Forumda kullanan olarak hatırladığım @eyp1727 sahneye alalım :D

4. Muharrem EREN

Muharrem EREN

173
    38
    120
    3 Yıl Oldu Sıfır Sorun. Alt Yapıya Göre Değişir Sorun Halinde Türk Telekomla İrtibata Geçiceksin Bizim Alt Yapıda Arıza Çıktı Ama Türk Telekom Halleti Sorun Çıkarsa Genellikle Alt Yapıyla İlgili Çıkar.

Son düzenleme: 16 Mayıs 2018
    Vurgunn bunu beğendi.
  5. Vurgunn

Vurgunn
    Plaka

24
    65
    17
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dostum Netspeed türk telekomdan daha iyi benim aldığım ping değeri 70 - 75 - 80 arası Netspeed de yüksek ihtimal 60 - 65 alırsın Netspeed tavsiye ederim.

6. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Superonline tavsiyemdir hiçbir sıkıntısı yok birde fiber alt yapın varsa güzel olur.

7. eyp1727

eyp1727

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    netspeed ve dsmart zaten ets 2 mp de çöp netler Türknet e gelince güzel ping sorunu kasma donma lag yaratmıyo zaten alt yapıdan vdsl destekli ise akk olmıca uygun fiyata güzel bir internet alabiliyon zaten türknet ile ilgilli bir sorun varsa yardımcı olurum özellikler son 3 ayda türknet kendini cok düzelti hele bu ay net kopması filan olmadı 15 günde 160 gb yakın harcadım hala sıkıntı yok türknet gecersen zaten pişman olmasın
    @Emir78 süperonline fiber paketleri aşırı pahalı hemde alt yapılar cok yerlerde yok bide üzerine akk gelince çekilmez oluyo

netspeed gibi firmalar ping sorunu zaten yaratıcaktır ama net paketleri ve fiyatları ile cok dikkat çekmetedir

söyle bir durum daha var tabi evin kabloları eklise kasma hız düşmesi ping sebeb olabiliyo kablolu baglantı kablosuz baglantı fark olabiliyo ve zaten ne olursa olsun işin ucu yine tt de bittigin için cok şaşırmıyoz zaten alt yapın belki bir şanşa 100 mbps destekliyosa gecersin netspeed tmp güncellenince ping sorunu geçebiliyo diye biliyom

Son düzenleme: 15 Mayıs 2018
  8. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Alt yapı sorunu var superonlinenın sultanahmette bile alt yapı yok bunu düzeltmeleri lazım

9. eyp1727

eyp1727

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    turistlik yerlerde yoksa pendik mh lerinde nasıl olcak turkcel alt yapıda baya zayıf ve pahalı

10. Cagatay STEPE

Cagatay STEPE
    Plaka

27
    25
    9
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bir kere ban yedim zor kaldirdim turk.net'e basvurdum hepinize tesekkurler belgeleri gonderince hemen aciyolarmis kurulum ucreti felanda yokmus baya iyi yani