1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü haksız yere ban yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Disturbian tarafından 16 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Disturbian

Disturbian
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    5
    1
    15
    https://www.youtube.com/watch?v=YsuPJB2xIbE&feature=youtu.be&t=7m13s bu videoda ncz hack kullandığım söyleniyor gel gelelim ncz hack in ne olduğunu bile bilmiyorum videoda görünce öğrendim oyuna ne zaman girsem eu2 serverinde baya online oluyor ama oyunun içine tamamen girdiğimde herkez ya donmuş yada kimse gözükmüyordu hatta sürekli tab tuşuna basarım çevremde birileri varmı diye tab tuşunda da gözükmezdi hiçkimse videoda ordan geçtiğimi hatırlıyorum hatta duisburg du galiba orada çok player oluyormuş kalabalıkmış diye oraya gidiyordum o yolda geçerken 1 tane bile oyuncu hatta o yolu bırak uzun süredir 1 tane bile oyuncu görmedim yollarda ben map genişletme patchlerini almadım heralde onlardan millet o yeni yerlere gitmiştir diye düşünüyordum ama oyunun alt yapı sorunu yüzünden süresiz ban atılmış bunu nasıl düzeltebilirim şimdi arada girip oynadıgım artık tek oyundu.

2. eyp1727

eyp1727
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    kanıtın varsa yani oyuncuların gözükmediğine donmuş olduguna video varsa itiraz et bu arada netin d smartmı netspeed mi

3. Eagle Vision

Eagle Vision
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    333
    234
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Eğer bir kanıtın yoksa kusura bakma ama bende senin ncz hack olduğıunu düşünüyorum.

4. Disturbian

Disturbian
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    5
    1
    15
    dsmart internetim kanıtımda yok malesef böyle birşey olduğunu nerden biliyim trolleme amacım olsa zaten mantıken kendi hesabımdan yapmam ban atıldıktan sonra araştırma yaptım meğerse oyunda beklemem gerekiyormuş oyuncuların yüklenmesi için bunu bilseydim zaten beklerdim oyuna girdikten sonra

5. eyp1727

eyp1727

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    ya zaten netin d smart ise normal bir şey olmadı konusmayı admine at websteside müşteri hizmetlerini baglanım atmaya calıs zaten bu sorunların cogu d smart yapıyo

6. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    herkesin donduğunu bildiğin halde neden sürüyorsun? normal bir zekaya sahip insan bir sorun olduğunu fark eder oyundan çıkar topluluğa sorar veya bazıları çakallık yapar hack açar sonra 0ms sorunu dsmart sorunu der, video yoksa o ban açılmaz.

yandaki arabayı bile biçmişsin.

7. Disturbian

Disturbian
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    5
    1
    15
    oradan geçerken kimse yoktu işin komik yanıda o nadiren şehirlerde 2 3 kişi olur oda donmuş şekilde heralde bugg da kalmışlardır diye devam ederdim

ayrıca tab tuşuna bastığımda benim ms hep 65 - 80 arası oluyordu bu ms de bile bu sorun varsa bence internetten falan değil oyunun alt yapı problemi

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Nisan 2018
  8. TELKESEN38

TELKESEN38
    Plaka

27
    101
    73
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aynen abi sıkıntı oyunun alt yapısında senlik bir durum yok sen haklısın bu banda haksız yere atılmış peşini bırakmamalısın bak senden hariç 2 adet daha ban yedim konusu var onlarda haklı herkes haksız ban yiyor bu oyunda nalet oyun :)

9. Disturbian

Disturbian
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    5
    1
    15
    hile yapmış olsam yüzsüz gibi gelipte banımın açılmasını istemem...siz bu düşüncede olduğunuz sürece zaten bişeyde olacağı yok

10. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Obs bi bendemi fps düşürüyor ?

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.