1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Banlandım

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve kameL0nq tarafından 15 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. kameL0nq

kameL0nq
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    7
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Beyler Merhaba bir süredir oyunlarla ilgilenmiyordum en son 3-4 hafta oldu gireli. Fakat bugün banlandığımı farkettim.

Ban'a bakınca bana da NCZ gibi geldi fakat Oyuna Fransa'dan girdim ve bilirsiniz oralar kalabalık olmaz .Bende biraz bekleyip yola çıktım Duisburg-Calais yoluna doğru. Calaise geldiğimde ani yüklenme oldu ve bende kimse gözükmüyordu isimler bile yoktu bende yol boş sanıp ilerlemeye devam ettim. İtiraz etsem ban kalkarmı ?

https://plays.tv/video/5aaac2b3933e0f6c6e/report-jetsosyete

2. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    elinde her hangi bir delil/kanıt videosu yoksa işin çok zor. Yine de şansını denemek istersen uygun bir dil ile itirazını yapabilirsin.

Razor3214 ve Sukru Yz bunu beğendi.
  3. kameL0nq

kameL0nq

25
    7
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Bir şansımı deniyim. Banada kalkmaz gibi geldi.

4. eyp1727

eyp1727
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    zaten 3 ay yicekmisn ncz oolmasada bos ver kafana takma

Sukru Yz bunu beğendi.
  5. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyun kaydı almak hem böyle durumlarda kendini temize çıkarmak hem de bir şekilde hasar alırsan karşı tarafı şikayet etmek için gerekli. Ayrıca, Türkiye gibi interneti çamur fakat fiyatı pahalı yerlerde gerekli. Dsmart kullanmadım ama kullananların anlatımıyla ona tamamen gerekli bir şey bu.

Piyasada bir sürü ekran kayıt programı var, kasanı varsa kasmayanı da vardır. O yüzden el altında bir tane bulundurmalı ve oyun yüklenmeye başlarken kayıda başlanmalı.

Yukarıdaki video ncz hack değil deyip kendini yaksan bile inandıramazsın. Ortalık birbirine girmiş. Oyunu terk ederken ncz noktalarında (tamirhane, otel vs.) park edip çıkın. Oyuna girerken de etrafta kimse görünmüyorsa, tab ile kimse olmadığını onaylayıp çıkın yola. Varsa fakat göremiyorsanız, görene kadar bekleyin.

6. ERKAN HARMAN

ERKAN HARMAN

35
    39
    19
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adminleri geçtim moderatörler de işini hakkıyla yapamıyor!! Neden https://youtu.be/xIoM4S-O8d8?t=1689 banlandım neden banladığını elindeki kanıtı istedim kaç gündür cevap bile vermiyor!!! Feedback oraya da yazdım be arkadaşım hiç mi bakan yok bu yazılan maillere ?

7. CaptainRooster

CaptainRooster

4
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Sabreden derviş,muradına ermiş. :)

8. ERKAN HARMAN

ERKAN HARMAN

35
    39
    19
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    valla iyi söylüyorsun da arkadaşım hani ceza aldığıma dair video veya bir resim bile olsa kabul edicem susar cezamın bitmesini beklerim.ama şuan bana yaplan haksızlık değilmidir? daha sabredersem de ceza süresi bitecek zaten :D

9. CaptainRooster

CaptainRooster

4
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Sence,mevcut cezanın süresinin bitmesimi daha kötü yoksa oradan silinmemesi mi?

ERKAN HARMAN bunu beğendi.
  10. ERKAN HARMAN

ERKAN HARMAN

35
    39
    19
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    silinmemesi daha kötü

Konu Durumu: