1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Arkadaşlar Steamıma giremiorum bi el atın ya :((

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve gokhan.5566 tarafından 20 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. gokhan.5566

gokhan.5566
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    17
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar steamıma intenet üzerinden giriorum lakin bilgisayara geldiğinde girmior ''Steam Guard'' e maılınıze bi kod göndercek dior E postama girdiğimde kod felan yok. napıcam arkadaşlar bi yardım edin ya :((

2. Ismail Can

Ismail Can
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    509
    311
    165
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Bu cümleyi bana anlatır mısın?

3. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Doğru E-Posta girdiğinizden emin olun " Gelen Kusutunu " Kontröl edin genellikle oraya geliyor orarya gelmediyse eğer " GEREKSİZ " Kutusunu kontröl edin

4. gokhan.5566

gokhan.5566

23
    17
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Bu cümleyi bana anlatır mısın? ( kardeşim hani internette steam sayfasına üye girişi yapıoruzya siteye giriyorum ama bilgisayarda steam indirip kuruyoruz ve hesabımıza girioruzya girmiyor steam guard e postanıza kod yolluyacak dior ama yollamıor sorun bu

5. gokhan.5566

gokhan.5566

23
    17
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Doğru E-Posta girdiğinizden emin olun " Gelen Kusutunu " Kontröl edin genellikle oraya geliyor orarya gelmediyse eğer " GEREKSİZ " Kutusunu kontröl edin ( :( malesef kardeşim gereksizdede yok :(

6. gokhan.5566

gokhan.5566

23
    17
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Hiç başına gelen yokmu :(

7. gokhan.5566

gokhan.5566

23
    17
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar Sorun çözüldü ama nasıl çözüldüğünü bilemedim steam support a başvurmak için hesap açtım e postanızı doğrulayın diordu doğrulamak için e postama girdiğimde kodlarında geldiğini gördüm hala nasıl olduğunu anlamadım şuanda çok mutluyum yorumlarınız için teşekkür ederim iyi oyunlar diliyorum. :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.