1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü İskandinavya Kararsızlığı

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve furkan15 tarafından 18 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. furkan15

furkan15
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

12
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Herkese hayırlı ramazanlar.Bildiğiniz gibi ets2 günlük indirimde ama iskandinavyada çok değişiklik olmadı bende iskandinavya dlcsini almak istiyorum ama son 2 gün fırsat indirimi oluyormuş bu indirimlerde ne tür indirimler oluyor daha doğrusu iskandinavya artar mı düşer mi bekliyim mi yoksa hemen alayım mı? Şimdiden teşekkürler.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Haziran 2015
  2. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    İskandinavya DLC'si daha yeni çıktığı için kuvvetle muhtemel daha fazla indirime girmeyecektir. İsterseniz alabilirsiniz.

3. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    İskandinavya daha düşmez bence. Çünkü zaten %15 iken %20 oldu. Ve gayet güzel-alınması gereken bir DLC

4. Mci61

Mci61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yeni çıktığı için çok indirim olmaz diye tahmin ediyorum. Ama sen yinede indirimlerin son gününü bekle almak için , bir zararın olmaz.

5. BlaackMB

BlaackMB

48
    5
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yeni daha düşmez bence

6. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Iskandinavya dlc yeni ciktigindan dolayi fazla bir degisiklik olmaz ama yinede beklemekte fayda var.

ozime45 bunu beğendi.
  7. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    baran arkadaşımızın dediği gibi bekleyin. Örnegin Going dlcsi 7 tl idi . Fakat bugün bakıyoruz 4 tl olmuş . Ama not düşerek söylüyorum ki 22 saat sonra indirim süresi biteceginden fiyatın daha da yükselecegini düşünüyorum. Tabiki karar sizin .

8. furkan15

furkan15

12
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar aynen bende öyle düşünüyorum beklemeye beklerim ama fiyatı yükselir mi ?

9. Greybeard

Greybeard
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Yükselebilir belki, bende yılbaşı indirimlerinde son günü beklemiştim Farming Simulator 2015 için ama şansıma yükselmişti fiyatı, birde şöyle düşün; indirim az da olsa çok da olsa zararın yok, güzel bir dlc ve % kaç olursa olsun "indirimli" alıyorsun ;)

10. V-RoD

V-RoD
    Plaka

29
    5
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bende bugün aldım ilk görüşüm gerçekten o fiyatı hakediyo bekleme bence zaten ikinci kez indirime girdi gelen son indirimde yarın 8 de bitiyo

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.