1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Neyi seçmeliyim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve eren2502 tarafından 13 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. eren2502

eren2502
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    125
    8
    20
    byler trafik varken yandaki çimleri kullanarak gidiyorlar videoya aldım reportlucam ancak hangisin seçmeliyim neden olarak ?

2. Mkann

Mkann
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

25
    141
    24
    105
    Renault
    TruckersMP Profili
    Reckless Driving

3. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adamlar gitsin çimden sana bi zararı yok neden reportluyorsun başkası seni bu yüzden reportlasa ne düşünürsün böyle basit şeyler için rapor sistemi meşgul edilmemeli

4. Mkann

Mkann

25
    141
    24
    105
    Renault
    TruckersMP Profili
    ama ilerleyen bir trafikte çimden gitmek ban sebebi

E f e bunu beğendi.
  5. E f e

E f e
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

85
    17
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    yol niye var?

6. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ban sebebi de, her şeyi raporlamayın. Her çimden gideni raporlasanız da, 3-5 gün sonra geri gelecek ve bizlere yakalanmazsa aynı yoldan gitmeye devam edecek. Ya o adamların peşinde dolanacaksın ya da biraz iyimser olacaksın. Ben bana kafadan giren adamı birini raporlamadım bile. Çünkü sonra videoya bir baktım, yerde yatıyor. Sonra loglarda gördüm yazmış "im died", sırf buna güldüğüm için vazgeçtim. Ben artık bana verdiği zarara, hile kullanma durumuna falan bakıyorum.

Kısacası, terör estiriyor mu? Troll mü? Ağzı pisin teki mi? Millete salça mı oluyor? Bana hasar vermesine ya da çarpmasına rağmen "xxxx rec" mi yazdı? Basıyorum raporu. Yoksa doğrucu davut olacağım diye sürekli milletin peşinde koşamam. Süresiz banlansa da başka hesapla geri gelecek adam. Bu durdurulamadığı sürece sanki tırla senin üstünden atlayabilecekmiş gibi sollamaya çıkıp üstüne gelmeye devam edecekler.

Emir78 bunu beğendi.
  7. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benim dediğim rapor sistemini boşa meşgul etmeyelim ne hali varsa görsün size zararı yok

E f e bunu beğendi.
  8. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Zararı var. Çünkü bir süre çimden gittikten sonra mecburen yola çıkacaklar. O sırada ya trafiği kitliyorlar ya da milletin üstüne çıkıp kazaya neden oluyorlar.

Rapor sebebine "Wrong Way" veya "Reckless Driving" yazarsan uygun olur. Şahsen başıma gelen çoğu kazayı ve diğer oyuncuların yanlış davranışlarını raporluyorum. Üç veya beş gün ceza alınca umursanmayabilir. Ama herkes çevresindeki yanlış davranışları rapor ederse, bir süre sonra bu oyuncular bir ay, üç ay ve sınırsız ceza aldıklarında biz de rahatlamış olacağız.

E f e bunu beğendi.
  9. Dynex

Dynex

355
    76
    135
    Renault
    Yogun trafikte gitmesi yasak

drsnalt2 bunu beğendi.
  10. Türk_Squidward

Türk_Squidward

286
    74
    70
    Mercedes
    ulan keşke kamyondan çıksak çayırda bayırda tırdan mangalı çıkarsak mısır közlesek kanat kızartsak pirzola yesek of anam of ne güzel olurdu onu demek istedim

Razor3214 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.