1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Reportlama Sınırlaması

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Gofret tarafından 12 Ocak 2018 başlatılmıştır.

1. Opssorry

Opssorry
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aklıma takılan bir soru bu o yüzden bu konuyu açma gereksinimi duydum. Ben oyunda bana zarar veren herkesi reportluyorum %100 haklı olduğumu düşünerek ve reportladığım kişilerin %99'u kesinlikle banlanıyor. Peki ben boş report yapmadığıma göre neden bana sınırlama getirilmiş olabilir acaba ? Sonuçta reportladığım kişilerin hepsi oyunda bana zarar veren ve trolleyen kişiler. Resimde "Declined" yazan kişiler de zaten banlanmış olan ve benim de kanıt videomun eklenmiş olan kişiler.

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende 16 tane var. 3 raporum reddedilmiş, 2 tanesi zaten banlı kişiler, biri banlanmaya gere duyulmayacak kadar küçük bir olay (o an büyük duruyordu :D).

HellorD bunu beğendi.
  3. Başıma geliyor,oyuncu banlı rapor reddediliyor rapor puanımdan düşüyor :D Anlamıyorum nasıl kafa var bunlar da.

4. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    @Gofret ; Duisburg-Calais yolunda kenara çekip; dakikada 5 tane ramming, blocking, trolling, griefing ve insulting raporu gönderen kişiler için yapılmış bir sistem. Bu sistem getirildiğinde, sistem üzerinden 5000'den fazla rapor vardı. Şu an ise sistemdeki rapor sayısı 2 haneli. İşte tam da bu yüzden yapılmış bir sistem. Kullanıcılara kişisel ayrıcalık verilmeyeceği için, TruckersMP'ye kayıtlı olan bütün kullanıcılar için en başta 10 olarak ayarlanmış sayı, sizin göndermiş olduğunuz rapor kalitesine göre artıp azalabilir.

@Gökhan53 ; Reddedilen her raporun puanlaması negatif değil. Örneğin; siz raporu oluştururken banlı olmayan bir oyuncunun, raporu oluşturduktan sonra oyun içerisinde banlandığını varsayalım. Gönderdiğiniz rapora bakan admin, raporu reddedip pozitif puan verir.

Razor3214 ve LondroS bunu beğendi.
  5. Opssorry

Opssorry
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben rapor oluşturduğum zaman en fazla 3 tane oluştururum onlarda %100 banlanacak kişilerdir bunda ne tür bir problem olabilir ki ? sonuçta adam benim eğlencemi bozuyor bende haliyle rapor oluşturuyorum.

6. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Üstteki mesajımda da söylediğim gibi; "kullanıcılara kişisel ayrıcalık verilmeyeceği için" böyle bir sistem getirildi. Bu sistemle ilgili herhangi bir soru veya sorununuz varsa; feedback gönderin.

Gofret bunu beğendi.