1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru TruckersMP Hasarsızlık Modunda ve Hilelerde Yapılan Değişiklikler

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve Baranonen34 tarafından 8 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Seddoo

Seddoo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    İlk sinir olmuştum ama sonradan düşününce Daha güzel oldu, Bundan sonra Eskisi gibi Hile demek direk Perm ban demek.. Hile yapan direk Perm banlanmayi kabul etmiş şekilde hile yapacak.. Ayriyetten bundan sonra çarpani vuranı kaçani daha çok banlatmaya çalişicam.. Bundan sonra dahada bi acimam yok, böyle böyle MP'e düzen huzur gelir yoksa 180 le gelip vurup kaçan 1 toncu dorseli kekolardan geçilmiyo şuan mp... Benim gibi çok eski dönemlerden beri oynayanlar bilir bi ara daha böyle olmuştu MP çok kötü olmuştu zibitmişti veletler bebeler vura vura gider hileden geçilmezdi.. Şimdi yine o döneme benzer bi dönemdeyiz.. Size çarpani küfür edeni vurani Bile bile vurup gideni video çekin banlatin ki bunlari ayiklayalim MP'den.. Bi dönem mp bunu başarmişti MP'de sadece kurallara uyan düzgün oyuncular kalmişti, ulan Kaza olmazdi bee o derece güzelleşmişti MP... Şimdi birazda sabirla o günler gelebilir tabi ki yine ilerleyen günlerde saçma sapan hileyi serbest birakmazlarsa.. Size vurup kaçan olursa, küfür eden olursa, hileyi gördüğünüz anda videoya alin acimayin Beyler bunlari MP'den ayiklamamiz lazim Üşenmeden banlatin.... Valla Benim için trolleri bebeleri Banlatma şölenleri başlamiştir, kendime Her oyuna girdiğimde en az 5 kişiyi banlatma hedefi koydum şuan.. :karizma::karizma: Tırın üstünde Seddoo ismini görürseniz dikkatli olun.. ;) Hani diyosunuz yaa Banlatmak için mi oynuyosunuz diye, Banlatmak için oynuyorum bundan sonra.. :D Herkes İnsan gibi Adam gibi oynayacak oyununu.. Doğru düzgün oyun oynamaktan acizse birileri onlarin yeri SP.. Gitsin ona buna vura vura oynasin SP'de.. Akşamdan akşama bi ETSMP keyfimiz var onda da Hileci bebelerle uğraşmaktan usandik..

Son düzenleme: 10 Ocak 2018
    Eagle Vision bunu beğendi.
  2. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    zaten dönmüş merak etme;)

3. asilgametr

asilgametr

44
    6
    3
    35
    TruckersMP Profili
    tamam hile çok kötü fakat şimdi birde /fix cıktı akşam adamın biri geldi ikide bir bana çarpıp koyun gibi toslamaya başladı bekledim bakim ne yapacak dedim meğer fix yapıp sürekli hasarını giderip giderip bana vuruyor tamam bu güzel bir olay bir nevi yol yardım ama tolculerin işine baya bi yaradı mesala söle bir uygulma yapsalar araç 100/40 hasar aldımı doru servise ışınlasa otomatikman nasıl olur 100/40 kakadar araç ilerliyor 100/65 şe kadar istop ve marş ediyor ondan dorası cehennem ama bu far kick olayından sonra anlaşılıyorki güzel güncellemeler yenilikler gelecek skodaya gelince sponsorluk anlaşması bitene kadar sanırım kaldırmazlar ... biz tük milleti bu hile konusunda baya bir meraklıyız

evet çook güzel bir uygulma tam trolcülerin işine gelen bir uygulama git adama kafadan gir yolda devrilmessen /fix yaz hayde bidaha devam bunun neresi güzel taşıdğıız işin bir anlamıda kalmıyor ne anladık bu işten o zaman kafamıza göre gezelim takalım bi dorse vuralım kıralım parçalayalım /fixs yazıp devam edelim oh ne ala memleket sen çal ben oynanayayım misali

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Ocak 2018
  4. Aethril

Aethril
    Plaka

33
    246
    314
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    troll amaçlı olmasa bile yasak mı no damage ?

5. FourtyFour

FourtyFour
    Plaka

35
    267
    450
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    No damage her türlü YASAK.

Bu arada;
    HTML:
    /Fix
    Komutu ile ilgili değişiklik yapılmış. Süre sınırlaması getirilmiş, yani bir kez komutu kullandıktan sonra 10 dakika sonra tekrar kullanabiliyorsunuz.

drsnalt2 ve ahmet91 bunu beğendi.
  6. MermiHako

MermiHako
    Plaka

36
    5
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ya Arkadaşlar bu adamlar affedersiniz salak'mı bune ya 10 dk beklicekmiyiz fix komutunu kullanmak için o zaman Troller'in çözümü yine kalktı harbi oyunun iyice içine ********* bune ya

7. Captain AlpEren

Captain AlpEren

74
    23
    85
    TruckersMP Profili
    Kardeş adminler tırla mı devriye yapacaklar?

BeratALTIN bunu beğendi.
  8. BeratALTIN

BeratALTIN
    Plaka

764
    639
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sadece adminlere açabilirler çokmu zor ? Skodayı alıp troll yapanlardansan senin için kötü bir durum olcak sanırım

ALP EREN KAYA ve Seddoo bunu beğendi.
  9. Klaus2

Klaus2
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    24
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Bilader ben gerçekçi oynuyorum oyunu 0 dan başladım para hilesiz yapıyorum fix komutu kullanınca dorsem sıfırlanmıyor sadece tır düzeliyor ben napacam bu durumda adam geçiriyor ortadan dorse %50 hasar para tecrübe vermiyor bu hasara.

10. Daxtie

Daxtie
    Plaka

29
    193
    88
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Güncellediler bugün dorse hasarı 0lanmıyor maalesef.Fakat haftasonu anket yapılcakmış bu konu hakkında biraz daha sabretmek lazım.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.