1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü yeni başladım yardım :(

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve jetmatikmmr tarafından 12 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. jetmatikmmr

jetmatikmmr
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    1
    0
    0
    sa arkadaşlar... 3 sene önce bir siteden hileli indirip oynamıştım... öğrendiğim kadarıyla multiplayer oynanıyormuş :D ... asıl sorular geliyo... oyunu nereden indireceğim ? going east ibi şeyleri neyaw :D ? multiplayer nasıl oynarım nerden indiririm ? bana küçük tam anlatımlı bir rehber falan yaparmısınız ?? toplu oynuyormusunuz hobi gibi arada ?

2. Mci61

Mci61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Multiplayer oynaman için orjinal oyuna sahip olman gerek. Diğer sorularının cevapları ise sitede mevcut , karıştırırsan biraz her şeye ulaşırsın...

3. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
  4. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
  5. JimmtNeutroN

JimmtNeutroN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

14
    4
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Mp için steamdan oyunu almanız lazım şuan %66 indirimde . G.e ve İskandinavya dlc paketleridir haritayı genişletir . G.e da indirimde şuan fazlasıyla fakat İsk. %15 aldı %50 bekliyorum summer sale bitmeden . Haritayı genişletmeden sadece mp oynayayım az alan olsun diyorsanız şuan 13 liraya oyunu alabilirsiniz .

6. Emirisler

Emirisler
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    20
    2
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bide multiplayerde hobi gibi hergun online girip level falan kasabilirsin bu arada arkadaşın varsa eğlenceli zamanlar olur indirim bitmeden almanı tavsiye ederim.