1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 Haksız Yere Ban Yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve TurkonlineTR tarafından 14 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TurkonlineTR

TurkonlineTR
    Kayıtlı Kullanıcı

38
    10
    2
    0
    Merhaba arkadaşlar,Eurotruck 2 oynarken arasıra sorun yaşıyorum onlineye bağlandıkdan sonra bütün araçlar kayıp oluyor ve kimseyi göremiyorum ama diğer oyundakiler beni görüyorlarmış.benim bilgim yoktu önceden ve admin Nasıl ban yediğimi açıklayan bi video paylaştı orada videodaki gördüğüm araçların hiç birtanesini oyun esnasında görmedim ve (özgür)admin kesin hack diye yorum yapıp beni banlıyor insanın günahını alıyorlar
    sorun şu şekilde oldu;
    Oyun sırasında online oldukdan 5 dk sonra bütün araçlar kayıp oldu onlinede sıkıntı olduğunu düşündüm ve rastgele tırı kullanıyordum ana yoldan hızımı aldım 150 kmh ile ilerliyordum ve yokuş aşağı bağlantı yoluna macera olsun diye o hızla girdim. ve sonra ne olduğumu anlamadan oyunan atıldım
    videodan da gördüğüm gibi çok araçvarmış ve trafik de çabası.
    https://youtu.be/-Q2HmCCUA98?t=1000

2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Merhaba, maalesef ki bazı internet şirketlerinden kaynaklanan sebeplerden dolayı oyunda senkronizasyon sorunu olabiliyor. Özellikle D-Smart kullanıcıları bu sorunu çok yaşıyorlar. Ban itiraz sistemini kullanarak admine durumu olduğu gibi anlatırsanız size yardımcı olacaktır:
    http://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-ban-itiraz-sistemi.3240/

3. TurkonlineTR

TurkonlineTR
    Kayıtlı Kullanıcı

38
    10
    2
    0
    hile yolu ile ban yediğimi öğrenince aklıma kendi yeğenim geldi.admine bu şekilde itirazımı yapmıştım...ama paylaştığı videoyu görünce konuyu hatırladım yeğenime de hesap sorduk günahını aldık boşyere. bu arada d smart kullanıyorum,ben daha yeniyim adminler böyle yaparsa bu oyun oynanmaz sorgusuz süalsiz araştırmadan ban yedik :)

4. -AZE- sarxan

-AZE- sarxan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

30
    64
    11
    90
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Son zamanlar ban sayisi gunbe gun artiyor ve yuzde 90 da haksiz yere banlaniyor.

5. TurkonlineTR

TurkonlineTR
    Kayıtlı Kullanıcı

38
    10
    2
    0
    Akşama kadar çalışıyoruz evde kafa dağıtmak istiyoruz,Böyle uğraşıp stres sahibi olmaktansa oyunu silip oynamamak en doğrusu olacaktır.

-AZE- sarxan bunu beğendi.
  6. Big BluE

Big BluE
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

38
    478
    166
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Videoyu izleyince direk insanın aklına hack geliyor.Admin böyle bir sorununuz olduğunu nerden bilebilirki.Sizin durumunuz dediğiniz gibidir ama ncz hack de aynen böyle.Herkes bir tarafa uçarken hack kullanan adam yoluna devam ediyor.İtirazınızı yapmışsınız umarım banınız geri alınır.Video kaydınız varsa bu daha kolay olacaktır yoksa sıkıntı .

AydinGrgc ve Ozan Ceylan bunu beğendi.
  7. TurkonlineTR

TurkonlineTR
    Kayıtlı Kullanıcı

38
    10
    2
    0
    Evet,kanıtım yok1 aylık ban yedim ama tekrardan itiraz edeceğim,bunun da bi önlemi alınması lazım bağlantıda sıkıntı oluyorsa yüksek ping den uyarılıp Kicklenmesi lazım yada farklı bi yöntem de bulunabilir otomatikman yüksek pingli oyuncular kick lensin bilmiyorum benim aklıma böyle geliyor.

8. Big BluE

Big BluE
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

38
    478
    166
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ghost mode olayı olabilir mi acaba?Hani oyuna ilk girince falan olduysa..

9. TurkonlineTR

TurkonlineTR
    Kayıtlı Kullanıcı

38
    10
    2
    0
    5 dk yı geçmişti bence olamaz

10. TurkonlineTR

TurkonlineTR
    Kayıtlı Kullanıcı

38
    10
    2
    0
    Tekrar Merhaba Arkadaşlar,Beni Banlayan Şahıs Özgür'e Ban Hakkında Tekrar İtirazda Bulundum, verdiği cevap şu şekilde,=Diğer yol boş bizim olduğumuz taraf dolu ve siz ne hikmetse birden sağ tarafa geçiyorsunuz, ben hack olduğuna inanıyorum Diyor, Ben Daha Birşey Demiyorum Oyuncu Banlamaya Pek De Hevesli Bi Kardeşimiz

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.