1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS MP Mİ? ETS SP Mİ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 4 Haziran 2015 başlatılmıştır.

ETS MP Mİ? ETS SP Mİ?

1. MULTIPLAYER

26 oy
    66,7%
  2. SINGLEPLAYER

13 oy
    33,3%
  1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ETS MP Mİ? ETS SP Mİ?
    • MULTIPLAYER
    • SINGLEPLAYER

2. CEO

CEO
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    140
    13
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Küçüklüğümden Bu Yana Gerçek Zamanlı Oyunlara İlgim Büyük. Bu Yüzden Tabi ki Multiplayer Modu Daha Çok Sarıyor. Gerçek Kişilerle Oynamak CPU'ya Karşı Oynamaktan Her Zaman Daha İlgi Çekici. Verilen Tepkiler Sürekli Aynı Olmadığı İçin Ayrı Bi Çekiciliği Var.

3. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Gerçek oyuncular ile oynamak daha çekici geliyor bana. Multiplayer kesinlikle bence.

mesut24 bunu beğendi.
  4. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sp'dekiler ne kadar geliştirilmiş olsada sp'de kornaymış sellektörmüş vb. pek yaramıyor. Mp'de selamlaşıyoruz en azından :) Sp sıkıcı geliyor bana.

mesut24 bunu beğendi.
  5. Parqual

Parqual
    Plaka

44
    10
    2
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Zaten oyunda birilerine üstün gelmek ya da yenmek olmadığından ayrıca serverların lag ve bug ları yüzünden single player tercih ediyorum

6. mesut24

mesut24
    Plaka

43
    51
    30
    65
    MAN
    TruckersMP Profili
    Aaah ah birde herkes ciddi oynasa multiplayerin tadına doyum olmaz
    Bazı kendini bilmezler simulasyon oyunlarını savaş oyunlarıyla karıştırıyorlar malesef.

Tosunpasa, Teyyare Nazo ve enescimen bunu beğendi.
  7. Parqual

Parqual
    Plaka

44
    10
    2
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Nasıl bir üsluptur bu yahu??? bu şekilde insanı aşağılayıcı cümleler kurarak insanlara saldırınca eline ne geçecek?

8. enescimen

enescimen
    Plaka

26
    23
    6
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben yıllardır scs nin simülasyon oyunlarını oynuyorum. Neredeyse bu oyunlarla büyüdüm. En büyük hayalimde online bir tır simülasyonuydu ve gerçekleşti. Şu an tam oyuna optimize olmasada hakkını veriyor. Mp ye ilk başladığımda çok troll vardı ama şu an çok az denk geliyor çünkü kurallar katı ve bu bir paralı oyun herkes yemiyor trollemeye.

Ayrıca konvoyların tadı da çok başka oluyor

Kısacası Multiplayer :)

CumaliBzdmr ve EmreBozkurt bunu beğendi.
  9. mesut24

mesut24
    Plaka

43
    51
    30
    65
    MAN
    TruckersMP Profili
    Oyunun tadını kaçıranlara kendini bilmezler demiştim bu arkadaş onlara haksızlık yaptığımı ifade etmiş.

Bir oyun ortamında birbirlerinin annesine kötü söz söyleyenler için bu cümleyi kullanamıyorsan belkide algılama problemin vardır kardeş. Sende saldırı sözcüğünün ne anlama geldiğini bil.
    Eğlenmek amaçlı bir oyunda küfür kullanan insanlar kendini bilen insanlar mıdır. cevap bekliyorum biiiir
    ikincisi de kendini bilmezler demek karşısındakini insan yerine koymamak anlamında kullanılır iki
    üçüncüsü de benim sözüm o tarz kişileredir ben zaten dürüstleri takdir ediyorum.

Not: Eğer cevaplarımın her ikisindede hata varsa admin arkadaşlarım az çok beni biliyorlar gereğini onlar yaparlar. Bugüne kadar mesajlarımda hatalı söz yoktur çok şükür.

Son düzenleme: 4 Haziran 2015
    Tosunpasa bunu beğendi.
  10. Parqual

Parqual
    Plaka

44
    10
    2
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Benim yorumumda dikkat ettiysen "üstün gelmek" ve "yenmek" gibi kavramlar var doğal olarak senin yorumunda "simülasyon oyunlarını savaş oyunları ile karıştırıyorlar maalesef" cümlesi var Benim yorumum arkasından böyle bir yorum gelince doğal olarak direkt bana saldırdığını düşünüyorum ki bu hala geçerli, ayrıca sana cevap vermek zorunda değilim amacım tartışma oluşturmak değil sadece yorumunda ki saldırganlığı uyarmaktı.