1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS2MP Serbest Server

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ReportMan tarafından 1 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. ReportMan

ReportMan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    121
    49
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunda her türlü yasağın serbest olduğu server açılsa şu taklacılar orda takılsa sizce nasıl olur? :D

erdemban bunu beğendi.
  2. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Herkes taklacı olduğu için süper olur bence :D (Her türlü yasak dediğin Blocking-Ramming değil mi ? Onlarda serbest olacak.) Off, ne taklalar olur ama öyle server olsa :)

3. ReportMan

ReportMan
    Plaka

28
    121
    49
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sıkıştırma, öne kırma, yol kesme falan filan işte bunlar :D Bide servisten çıkarken arkaya geçenler var buga girelim diye onlarda o serverda takılsın :D

erdemban bunu beğendi.
  4. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Ya da hiç servisten çıkma muhabbeti olmasa. Sırf takla :D F7 çekiyorsun adamın içindesin, buga giriyorsun uçuyorsun filan :D

5. ReportMan

ReportMan
    Plaka

28
    121
    49
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aynen ya arada oraya girip içimizdeki taklacı ruhunu orda serbest bırakırız yarışırız falan filan full takla :D

erdemban bunu beğendi.
  6. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    abi oyunda sakinliğinizi koruyun.hadi siz oyunda çoluk çocuğa küfür falan ediyorsunuz sinirleniyorsunuz.ya gerçek trafikdekiler ne yapsın adamlar iniyor araçlarından ağız burun birbirlerine dalıyorlar.kimisinde sopa kimisinde levye var.yol verme kavgası sebebsiz yere durma kavgası vs vs.bir sürü kural hatasından dolayı sürücüler birbirlerine giriyor.herşeye rağmen sakin olun bakın benim daha ehliyetim yok 1-2 seneye ehliyetim olacak bende araç kullanırken olduğunca sakin olmaya çalışcam.eğer olamazsam işte o zaman o şehirde araç kullanmam.

ben oyuna geçiyorum eu2 serverındayım gelmek isteyen varsa gelsin

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 1 Haziran 2015
    corbanez27 bunu beğendi.
  7. Charles

Charles
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    Oyun ilk MP ye geçtiği zaman çok daha felaketti hatırlayan canı yanan illaki vardır..Yolda gelir çarpar f7 attığındada senle birlikte atar,anayola çıktığındada gelir tekrar vururdu bununla ilgili konu bile açımştım sanırım 1 yıl olmuş heyhat..Ne ban yedim ne de başka birşey karşıdakinin seviyesine inmediğin sürece hiçbir sıkıntı yok.

8. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Konu serbest server olması yönünde bir öneri/tartışma üzerine açılmış. Konudan uzaklaşmayınız, konuyu kişisel tartışma haline getirmeyiniz ve özel konuşmalarınızı mesajlaşma bölümünden yapınız.

Edit: Uyarıya rağmen konu dışı, tartışmacı ve spam içerikler devam ettiği için mesajların bir kısmı kaldırıldı.

Son düzenleme: 2 Haziran 2015
    Tosunpasa bunu beğendi.