1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Euro Truck Simulator 2 Kasma Sorunu

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve TRMetehanTR tarafından 14 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TRMetehanTR

TRMetehanTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

34
    22
    3
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    4-5 Ay önce satın aldığım. ASUS bir Laptop sahibiyim. Gayet memnunum , Grand Theft Auto V gibi oyunları sorunsuz normal ayarlarda 50-60-70 FPS olarak bitirmiş bir insanım. (Üstelik korsan oyunda böyle bir değer alıyorum.) Euro Trucks Simulator 2 orjinal olarak satın aldım. Oyuna girince ilk girdiğim yer grafik ayarları oldu. Hepsini Ultra , High çektim. Lakin oyunda 25+ FPS almak mümkün değil. Grand Theft Auto V gibi bir oyunda şehir içerisinde 50 FPS oynayan ben. Euro Trucks Simulator 2'de şehir dışında 25+ FPS geçemiyorum. Bu beni çıldırtıyor. Bu kadar güzel bir bilgisayarda berbat grafiklerle oynamak istemiyorum. Buna bir çözüm getirilmelidir. Ya da var mıdır ? Bilgisayar Özelliklerim Temel :

ASUS , İ5 6200U , Nvidia GeForce 930mx , SonicMaster Sound System , Windows 10 , 1 TB Space Disc , 12 Gb RAM , 6 GB Monitor RAM. Lütfen yardım edin çıldırcam.... :@:@:@

drsnalt2 bunu beğendi.
  2. alican1806

alican1806

23
    11
    1
    35
    TruckersMP Profili
    windowsa gel çalıştıra bas daha sonra gelen kutucuğa temp yaz ver orda bulunan dosyalırı sil genelde işe yarıyo

3. TRMetehanTR

TRMetehanTR

34
    22
    3
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    İşlemi uyguladım tekrar deniyorum. | Pek fazla artış göremedim bir işe yaramadı.

4. SameTR38

SameTR38

22
    36
    5
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    kardeş gta5 i steam den mi aldın.

5. Challenger (06)

Challenger (06)
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    710
    420
    170
    Volvo
  6. Ekincan

Ekincan
    Plaka

27
    175
    243
    240
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu bilgisayarının sıkıntısı değil oyunun optimizasyon sıkıntısı. 930mx çok güçlü bir kart değil ancak oyun ayarlarını orta-yüksek diye ayarlarsanız akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. Ancak kalabalık şehirlerde yine yüksek fps kayıpları olacaktır.

7. EmirhanTURK

EmirhanTURK
    Plaka

214
    71
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyun Ayarlarınızı En Yüksek'ten Orta'ya Almayı Deneyin

8. AliKurtulus

AliKurtulus

1.251
    1.775
    250
    @TRMetehanTR Son zamanlarda Aşırı Fps düşüşünü bende yaşıyorum çözümünü hala bulamadım.

9. TRMetehanTR

TRMetehanTR

34
    22
    3
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Sağolun dediklerinizi deneyeceğim. Konuda da belirtmiş olduğum üzere Korsan Grand Theft Auto V kullanmama rağmen yüksek FPS aldım. Yani Korsan oyunalarda genelde düşük FPS olur. Bunun Optimizasyon sorunu olduğunu bilmek iyi geldi.

10. Jinx

Jinx
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Dostum GTA V 'i örnek göstermene gerek yok. Oyun motorları çok farklı. ETS 2 özellikle Multi Player da müthiş bir FPS düşüşü yaşanıyor. Şöyle anlatayım ben GTX 1060 6gb ekran kartı ile GTA V de Ultra ayarlar ile 90 küsür FPS alıyorum. Fakat ETS 2 de kesinlikle ayarları yüksek tutmuyorum. Elim ile ayarladığım ayarlar ile 70-90 arası FPS alıyorum, fakat ne ultra nede orta. Oyun motorları birbirinden çok farklı, ETS de MP de optimize sorunu kesinlikle mevcut.

Ayrıca bu belirttiğiniz Ekran Kartı çok da yüksek bir ekran kartı değil. ETS yi Ultra ayarlarda oynayamazsınız. Hatta yüksek ayarla da dahi FPS niz düşük olacaktır. Orta ayarlarda tutun, ölçeklemeyi %125 de tutun. Bu şekilde tatmin edecektir.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.