1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Mp Yüklerken Antivirüs Hatası

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 28 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Norton 360 orjinal kullanıyorum. Her mp güncellemesi geldiğinde kurulum yaparken uyarı veriyor. Dosya hakkında yeterli bir bilgiyue sahip değiliz yinede yüklemek ister misiniz diye uyarı veriyor. Bende mp programını virustotal da tarattırdım sonuç olarak hiç virüs çıkmadı. Norton canıma tak etti bu sorunu nasıl çözeceğimi de bilemiyorum. Norton 360 dan anlayan birisi varsa yardımcı olabilir mi?

Virüs total sonuçları:

https://www.virustotal.com/tr/file/...05869bda3c29f22a5cee5738/analysis/1432845626/

Herkese kolay gelsin.

2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200

Bu bir hata değil, aynı zamanda bu uyarı dosyanın virüslü olduğu anlamınada gelmez. Bu uyarı üçüncü parti yazılım yüklediğinizde gelir, nedeni ise sistem dışı uygulamaların bilgisayarınıza zarar verebilecek olmasıdır. Ayrıca multiplayerın bir firma/şirket tarafından yapılmadığı da düşünülürse bu konuda uyarı vermesi gayet doğal.