1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ets2 yeni güncelleme

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve 25 Mustafa tarafından 26 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Berkay

Berkay
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

28
    308
    315
    155
    DAF
    Multiplayer oynamak için ets2 sürümünü 1.17.1'e geri çekebilirsiniz. 1.18 için portalama çalışmaları başladı. Bir sorun olmazsa bu hafta sonu yayınlanacak.

enescimen bunu beğendi.
  2. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.523
    502
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    valla ben dayanamadım geçtim 1.18'e :) - artık mp'sinide haftasonu oynarız - sürüm hayırlı olsun cümleten...

mesut24 ve corbanez27 bunu beğendi.
  3. mesut24

mesut24
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

43
    51
    30
    65
    MAN
    TruckersMP Profili
    Haklısın bence çok abartılıyor. Ben yine MAN derim mesela

4. TiesTo

TiesTo
    Plaka

92
    98
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yeni sürümde grafik olarak değişiklik var mı 1,7 sürümü ile kasmalar azaldı umarım bu yönde değişiklik yapıp da eskiye dönülmez.

5. mesut24

mesut24
    Plaka

43
    51
    30
    65
    MAN
    TruckersMP Profili
    Herkes için hayırlı olsun. Mercedes lisansı güzel oldu ama ben kabin içi görünümü hoşuma gitmiyor. O yüzden tutmadı beni. ama tabiki karşıdan gelen yada beni sollayan bir aracında Majezik değilde Mercedes olması gerçeklik anlamında çok güzel.

6. OrhanBeyy

OrhanBeyy
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

66
    26
    125
    Ne alaka amatörlükle zevk meselesi amatörlükle hiç alakası yok bence...

7. Albos

Albos
    Plaka

40
    267
    166
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    volvo dan vazgecmem :D ucan inek bile gelse :D

8. cnrckn93

cnrckn93
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    1
    0
    15
    Ben mp indiremedim nasıl olucak steam üyeliği var sitesi sorun çıkartıyor bi yardım

9. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Nasıl bir sorun ?

10. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.523
    502
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    mp4'ün aynalarında sıkıntı var aynı sıkıntı hı-way'dede var - geçen bu konudan bahsetmiştim aynı sorunla mp4'tede karşılaştım - scs'mi inatçı benmi bu işten anlamıyorum bilemiyorum - ben diyorumki ayna pozisyonunun bir tık ileriye alınması lazım ön cama doğru yaklaşması lazım geride durunca bizde koltuğu geriye almak zorunda kalıyoruz böylece direksiyondan uzakta bir sürüş pozisyonu olmuş oluyor - buseferde direksiyona doğru yaklaşıyoruz ayna görünmüyor sola doğru kamerayı çevirmek zorunda kalıyoruz çapraz bir görüntü oluyor - oyunda şu anda bu çapraz görüntü olayı hı-way ve yeni mp4'te var - yani bu ayna pozisyonlarında neden ısrar ediliyor anlamıyorum - aynayı bir tık ileri alsa scs ne olur yani bukadar zor birşeymidir bu - yani şöyle düşünelim nedemek istediğimi tam olarak anlatmak için - koltuğa oturmuşsun tam karşıya baktığında aynayı göremiyorsun görmen için devamlı çapraz oturman lazım saat 10-11 yönüne doğru çaprazlama - vaziyet böyle yani - belki benim gibi ayna takıntısı olan insanlar olabilir diyerekten ilk mp4 izlenimimi paylaşayım dedim :karis: - biraz yol gideyim mp4 ile ilgili başka birşeyler varsa yazarım yine :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.