1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel BluesAdam ile The Witcher 3 - Wild Hunt Oynuyoruz +18

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BluesAdam tarafından 20 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. BluesAdam

BluesAdam
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar,

Hastası olduğum The Witcher serisinin yeni oyunu geçtiğimiz günlerde çıktı. Çıkar çıkmaz kolları sıvadım, test ettim, onayladım, muhteşem bir oyun olmuş. Eh merak edeni de çok olduğu için videoya da almaya karar verdim.

Oyunda an itibariyle klavye/mouse ile oynarken oluşan mikro takılma haricinde hiçbir buga, çökmeye, kapanmaya rastlamadım. Oldukça sorunsuz bir çıkış oldu. Oyunun kendisi de oynanış açısından kat kat gelişmiş durumda. Combat mekaniği, karakterler, mini oyunlar, grafikler, aklınıza gelebilecek her şeyin üzerinde oldukça ince düşünülmüş durumda.

Daha fazla konuşmadan doğrudan videoyu şuraya bırakıyorum. Oldukça uzun soluklu bir seri olacak ama sevenlerini hiç de sıkmayacağını düşünüyorum. Videoları tek tek koymaktansa doğrudan oynatma listesinin linkini koyuyorum. İyi seyirler ;)

https://www.youtube.com/playlist?list=PLgrqOHFWNlLtFpwsVwokZIOTUaBHsITOe

Son düzenleme: 3 Haziran 2015
    Vega, Eğinli, OSencer ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. OSencer

OSencer
    Plaka

15
    0
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Video güzel olmuş devamını bekliyorum.

3. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Teşekkür ederim. Açık dünya oyunlarında sürekli video çıkarmak zor oluyor ama bir şekilde arayı açık tutmadan video çıkarmaya çalışıyorum. Yeni videoda görüşmek üzere ;)

OSencer bunu beğendi.
  4. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    İkinci bölüm de geldi ve ilk posta gömüldü arkadaşlar. Oyun içine Hearthstone kıvamı bir mini oyun daha koyup oyunception yapmışlar resmen. Gelecek bölümleri kalabalık olmaması açısından buraya koymayacağım, doğrudan kanaldan takip edebilirsiniz.

Hepinize teşekkürler ;)

OSencer bunu beğendi.
  5. OSencer

OSencer
    Plaka

15
    0
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Şuan izliyorum yeni bölümü buraya eklemiceksen bidahaki bölümleri en azından konu altına mesaj atki şu bölüm yüklenmiştir diye bizim içinde takip etmek kolay olsun :D

6. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kanala abone olursanız yeterince kolay olacaktır ama yine de buraya yazarım (birazcık reklam oldu evet) ;) Teşekkürler.

OSencer bunu beğendi.
  7. FourtyFour

FourtyFour
    Plaka

35
    267
    450
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Güzel inceleme olmuş eline sağlık, keşke bir de Türkçe olaymış. Senin gibi şiveli şiveli konuşaymış. Ya da crysis deki gibi laz uşağına çevirttirselermiş.

OSencer bunu beğendi.
  8. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ahahahahaha, oyunda bazen fazlasıyla eğlenince böyle aksan yapıyorum, umarım rahatsız olmuyorsunuzdur. Bir de kimin konuştuğunu ayırt edebilmeniz için her kişiyi farklı bir ses tonuyla ve aksanla çevirmeye çalışıyorum :) Kadınsa başka tonda, erkekse başka tonda gibi. Biraz zorluyor ama ben gerçekten keyif alıyorum. Yorumun için çok teşekkür ederim ;) Yeni video yarın geliyor.

Vega ve OSencer bunu beğendi.
  9. FourtyFour

FourtyFour
    Plaka

35
    267
    450
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Yok yok böyle devam keyifli olmuş :) Dediğim gibi keşke Türkçe ses veya en azından arayüz desteği verseydi de (benim adıma) alınabilir hale gelseydi. Güzel oyunmuş, çevirmeye de aynen böyle devam. Vidyoların başlığına yada vidyo içine kanal logosu gibi +18'i de gömersen tamamdır.

10. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Türkçe destek verilmemesine ben de üzüldüm. Onca dil desteği koymuşlar, en azından altyazı olarak yapsalardı cidden hoş olurdu. Hele ki ikinci oyuna resmi olarak oyunçeviri ile anlaşarak türkçe desteği vermişlerken böyle bir güzellik beklerdim. Başlığa +18 eklendi, teşekkür ederim ;)

Vega bunu beğendi.