1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Raporlama Hakkında Bilgi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Dogukan3535 tarafından 17 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Dogukan3535

Dogukan3535
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    107
    24
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar truckers mp'den 2 kişi raporladım ve raporda apaçık belli sıkıştırıldığım ve block yediğim fakat raporlarla ilgilen adminler'in verdiği cevap yetersiz delil diyor burada yetersiz delil nerede acaba daha ne kadar delil sunmalıyız video çekemiyoruz diye napmamız lazım acaba ? Üstüne tekrar mesaj attım daha ne kadar delil sunmamız lazım apaçık ortada dediğim halde videoya ihtiyacım var diye mesaj atıldı ? Sizlere sormak istiyorum daha ne kadar delil sunabilirim ve fotoğrafların linki veriyorum
    https://hizliresim.com/3q6j1r
    https://hizliresim.com/nWQmkR

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Temmuz 2017
  2. Kadastrocu

Kadastrocu

29
    498
    114
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    Video şart belkide adam kaza yapıp öyle durmuştur 15-20 saniye sende hemen fırsat bilip hızlı kayıt alıp reportlamışsındır bilemez admin ondan video isterler

Yasin 53 bunu beğendi.
  3. Winnie

Winnie
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

26
    14
    5
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şimdi şöyle bir durum var, önceden ona çarpmışlardır, o da yolun ortasındadır sende orada durmuş çekmişsindir. Yani seninle alakası olamayan bir sebep olduğunu düşünebilir admin. Bu yüzden sana videolu kanıt at demiştir. Sana sahtekar falan demek değil amacım sadece admin böyle düşünmüş olabilir. :)

Yasin 53 bunu beğendi.
  4. Dogukan3535

Dogukan3535
    Plaka

28
    107
    24
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Video çeksekde bunu kesip youtube yüklemek gerekli doğru doğru bunu videodan kesip atmayı bilmiyenler vardır buna bende dahilim peki o zaman sadece oyunda raporlayıp geçicez mi bunun bir çözümü olması lazım değil mi ?

5. Winnie

Winnie

26
    14
    5
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dostum, şu bağlantı üzerinden raporlayabilirsin yanlış bilmiyor isem; https://truckersmp.com/reports/create

Burada videoda kestiğin klibin olduğunu söylersin, admin görmek ister rahatlıkla gösterebilirsin :) Geçen oyun üzerinden bir admine sormuştum sanırım adminler oyun içinden yeni sistem de olsa raporlara o kadar çok bakmıyorlar ama site iş görür bence.

Dogukan3535 bunu beğendi.
  6. Dogukan3535

Dogukan3535
    Plaka

28
    107
    24
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hoş diyorsun dostumda işte videoya çekip o videodan o anı kesip atmayı bilmiyorum sadece F10 ile oyun içersinde fotoğraf çekebiliyorum

7. Winnie

Winnie

26
    14
    5
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben sistem olarak amd kullanıyorum. Amd'nin kendi özel video programı var. Kendi çekiyor. Oyunu kapayınca da istediğin yerin klibini alıyorsun. Amd için böyle bir şeyi önerebilirim sana ama nvidia falan varsa öyle programlar bende bilmiyorum. Ama bir alakalı konu başlığı açarsan sana hem program önerirler hem de nasıl kullanacağını falan anlatırlar (:

Dogukan3535 bunu beğendi.
  8. Dogukan3535

Dogukan3535
    Plaka

28
    107
    24
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hemen Konu açayım o zaman

9. Winnie

Winnie

26
    14
    5
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    O zaman bu başlık sona erdi sanırım konu kilit. İyi, güzel ve dikkatli oyunlar! :)

10. TheChive ve Dogukan3535 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.