1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Oyun İçi Report Sistemi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve BupraKaan tarafından 17 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BupraKaan

BupraKaan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

181
    42
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sanırım sistem biraz değiştirildi Adminler açısından.Reportlanan zamanı izleyebiliyorlar.Fakat sanırım büyük bir problem var.Çünkü reportladığım kişiler max.5dk sonra reddediliyor.Kesin %100 ban yemesi gereken kişiler.Ve hepsi aynı anda mesaj olarak iptal edildi diyor.Sorunu anlamadım.Bu da ss'ler.Nasıl banlanacağın kesin emindim derseniz 1 adam tırıyla D-C yolunu 10dk falan kapadı.Ban iptal olmuş.
    https://i.hizliresim.com/0BRLmB.png

2. Yasin 53

Yasin 53
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.038
    2.664
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    raporlar reddedilmiyor oyun içindeki raporların adminler tarafından izlenme süresi var o süre zarfında adminler izlemediği zaman sana uyarı yapılıyor herhangi bir işlem yapılmadı web sitesinden raporlayabilirsin diye :)

3. KutayAnkara

KutayAnkara

135
    75
    85
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    raporladığımız kişinin görüntüsü bizde de kayıt olmalı ki sonradan delil olarak sitede kullanalım, bu yapılmadıktan sonra çöp, hiç bi işe yaramıyo

Tosunpasa bunu beğendi.
  4. muratismail

muratismail

21
    3
    1
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardes id aklında tutup truckers mp banlaman lazım

5. Kadastrocu

Kadastrocu

29
    498
    114
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    Keşke adminler gibi bizimde izleme sansımız olsa arka planda kayıt programı acık bırakıp o olay gerçekleştiktn sonra izle deyip o 2 dakikalık kısmı kaydedebilseydik o zamanda işimiz yeteri kadar görünürdü bakarsın bir sonraki güncelleme ile oda gelir

6. KutayAnkara

KutayAnkara

135
    75
    85
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    öyle bi sistem olursa aynı kişiyi birden fazla kişi reportlayacağı için daha çok yığılma olur

7. BupraKaan

BupraKaan

181
    42
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ee şöyle bir durum var.Benim ordan raporlamam hiçbirşey ifade etmiyor ki.Arkada video açamıyorum fps düşüyor.Kaçaktv videosunu gördüm bayağı bi mutlu oldum ama gel gör ki saçma sapan bir sistem olmuş.

8. 3500 tane oyuncu var farzedelim kolay olmaması gerek rapor edilen kısmı izleyip banlamak.

9. Kadastrocu

Kadastrocu

29
    498
    114
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    Olmaz reporlanmış bir adamı sen 2. defa raporlayamazsın kardeşim site hata veriyor zaten

10. Yasin 53

Yasin 53
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.038
    2.664
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Özgür adminin dediği gibi saniyede 5 rapor geliyor 3500 kişilik server'da kaç tane rapor geliyor tahmin edebilirsin :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.