1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bir Ban Hakkında

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve by_angeralee06 tarafından 16 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. by_angeralee06

by_angeralee06
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

259
    61
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Biliyorum değerli forumcular Bu konular çok açıldı. Bu sefer banı ben değil yiğenim yedi kendi hesabında. Yolda giderken önündeki adam aşırı derece lag giriyor. ve kendini sağ şeride atıyor. Biraz hızlandıktan sonra aynaya ve tab listesine bakıyor. Adam ile Arasında 24 metre olduğunu görüyor hızlı şekilde sol şeride geçiyor. Fakat Bu adamın 270 - 280 MS pingi yüzünden adamda lag oluyor ve çarpışıyorlar. Sonrası rapor ediliyor ve ban yiyor.Buradan İzleyebilirsiniz. yiğenimin geçmişinden dolayı ban 1 ay oluyor fakat bence ben burada yiğenimin suçlu olduğunu düşünmüyorum adamın lagı yüzünden dolayı çarpışma yaşanıyor. Yorumlarınızı bekliyorum

2. RuLinG21

RuLinG21
    Plaka

212
    68
    120
    Scania
    TruckersMP Profili
    Lag Çok Pis bişey Haksız Ban Çunku Adam Önüne Kırmış

3. by_angeralee06

by_angeralee06
    Plaka

259
    61
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Suç yiğendemi Yoksa Adamdamı 270 ms ile oynuyor adam. Bu arada yiğenim " PEDORA " İsimli oyuncu

4. BupraKaan

BupraKaan

181
    42
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Videoya baktığımızda suç kesinlikle "yeğen'inde".Çünkü şöyle bir durum var adamda 270ms var fakat dikkat edersen önündeki vs. oyuncu kasarak hareket etmiyor.Yani 270ms'si var ama 90ms'den farksız ilerliyor.Eğer yeğen'inde bir video kaydı yoksa itiraz edildiğinde reddedilecektir.Çünkü bu videoda yeğenin sollamak vs. yerine makas atmaya çalıştığı gözüküyor.ve sağ şeritten SOLLANMAZ! Ordaki yol uzun değil zaten yavaş giderek max 1 dakika bekleyebilirdi."Bence" suç yeğeninde.

5. Kadastrocu

Kadastrocu

29
    498
    114
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öndekini sollarken soldan geçen adama aldırmadan geçmiş ve çarpmıştır :D yani bilerek yapmış ping felan hikaye bana göre

bashkooV bunu beğendi.
  6. Yasin 53

Yasin 53
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.038
    2.664
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Dediğine katılıyorum videoyu çeken kişinin her ne kadar 270-280 pingi olsa bile oyuncular gayet normal akıyor takılma felan yok :)
    Pedora isimli arkadaş belli ki ayna kullanmıyor direk geçirmiş gitmiş haliyle yediği ban çok normal :)
    Aynasında gözükmediğine dair elinde video varsa itirazına yollasın :)

Kadastrocu bunu beğendi.
  7. Ugur89

Ugur89
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    236
    128
    170
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu yolda nereye adamı geçmeye çalışıyor. Arkada uzun dorse varken üstelik o kısacık yere nasıl sığmayı planlıyor yiğenin.Haklı ban. Suç tamamen yiğeninde tartışmaya bile gerek yok. +Sağdan adam geçilmez.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.