1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS2MP Türkçe Radyo Açılsınmı ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mugurlu tarafından 13 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

ETS Yerli Radyo Açılsın mı?

1. Evet

97,1%
  2. Kararsızım

1,5%
  3. Hayır

1,5%
  1. mugurlu

mugurlu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    21
    15
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    Merhaba Arkadaşlar;

Aranıza Askerliğim Dolayısıyla Yeni Katılabildim, Öncelikle Böyle Bir Platformu Bizlere Sunan Arkadaşlara Şükranlarımı Sunarım, Bizimde Üzerimize Düşün Neyse Yapmaya Hazır Olduğumu Bilmenizi İsterim.

Arkadaşlar Malum; Oyun Oynarken Hem Sürüş Keyfi Adına Hemde Gerçeklik Adına Müzik Olmazsa Olmazımız Olduğu Kanısındayım, Ama Oyun Oynarken Bilgisayarımızda ki Aynı Müzikler Sıkıcı Olmaya Başladı Bende Açıkcası; "ETSRADİO" Benden Bu Konuda Tam Not Aldı Sürekli Radyom Açık Lakin Konuşulanları Anlamıyorum :)

Sizce Bizde TÜRKÇE Yayın Yapan ETS2ye Özel Bir Radyo Kurmalımıyız?

Kurulursa Neler Yapılabilir?

Fikirlerinizi Bekliyorum...

İşim Gereği Gerekli Alt Yapıyı Ben Sağlayacağım.Bunun Haricinde Radyo Yayınları Yapılabilir, Canlı Yayınlar ve Duyurular Yapılabilir Düşüncesindeyim.

Sizler Ne Dersiniz Arkadaşlar?

Türk_Squidward, onureiz ve NiekHD bunu beğendi.
  2. DayleFusion_TR

DayleFusion_TR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    184
    65
    100
    DAF
    TruckersMP Profili
    Maliyetli bir iş olmazmı ?

3. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    İnternet radyosu olarak kurulabilir. Ancak zahmet gerektirir. Yinede düşünülebilir.

EmreBozkurt bunu beğendi.
  4. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Uzun vakitler basinda durmak da gerektiren bir iş olur.surekli musait olunacaksa okur tabi biyle birseyin olmasi gurur verici olur

İsmet_68 bunu beğendi.
  5. erdemban

erdemban

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Bir kaç kişi yaparsa iyi olur. İşte gündüz biri, öğlen biri, gece biri yayın yaparsa kolaylık olur ancak önce ekip kurulması vs lazım. Yazın belki uğraşılabilir

6. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    Daha önce fikir olarak bir yere yazmıştım ama hatırlamıyorum nereye yazdım, Rutkay Aziz ses tonuna sahip olsaydım ben yayın yapardım ama sesim gözlüklü şirinin sesi gibi, radyo açılırsa adresi resmi radyonunki gibi olsun sonuna ".tr" konulsun polonyalılar gibi oyun içi reklam veririz, dinleyiciler istek yollar, konvoy duyuruları yapılır, yalnız jingle vs lazım, kuru kuru yayın olmaz.

7. erdemban

erdemban

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Bunlar sırf emek. Yazın ben uğraşırım belki. Gerçi uğraşırsam foruma yazarım

8. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Sağlam bir arşiv ve büyük emek ister. Evet olmalı böyle birşey fakat bunu yapacak güçlü bir kadro lazım...

9. NiekHD

NiekHD
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı

1.215
    2.256
    165
    Maliyeti ve barındırılması problem değil. Geriye kalan ana maddeleri sonuca bağlamanız dileği ile.

FSWS ve LecheLon bunu beğendi.
  10. erdemban

erdemban

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Başlık ETS2MP Türkçe Radyo ama sadece Multiplayer'a özgü olmayacak ki ?

Son düzenleme: 13 Mayıs 2015