1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Banlanmadı

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve haancook tarafından 19 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. OttomanWolf-89

OttomanWolf-89
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    453
    114
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    https://www.youtube.com/watch?v=FEsqORNlOf0&feature=youtu.be
    Evet arkadaşlar yolumda gidiyorum bitane Skoda karşımdan gelen tıra yapışmış sıkıştırıyor sıkıştırma etkisi ile karşımdaki tır bana çarpıyor yan yatıyorum skoda yı reckless driving ramming den reportluyorum ama banlanmıyor sizin düşünceniz nedir
    admin:Rapor edilen kullanıcının kazanın nedeni olduğunu kanıtlamak için yeterli kanıt bulunmamaktadır. diye bir cevap verıyor rapora

Son düzenleme: 19 Haziran 2017
  2. BASHKOOV

BASHKOOV
    Plaka

31
    642
    916
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Raporunuz ve gelen cevabın ekran görüntüsünü atarsanız neden banlanmadığını anlayabiliriz. Adminin cevabını merak ettim.

Benim görüşüm ise olay karşılıklı, birbirlerine yol vermiyolar gibi duruyor.

3. OttomanWolf-89

OttomanWolf-89
    Plaka

35
    453
    114
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Konuyu telefondan açtım resim atamam ama yazan şu
    Not enough evidence provided to prove that the reported user was the cause of the crash

4. 01Yusuf

01Yusuf
    Plaka

1.935
    1.232
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
  5. OttomanWolf-89

OttomanWolf-89
    Plaka

35
    453
    114
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben durma mesafesi olduğunu düşünmedim Skoda sıkıştırıyor tır bariyere ordan bana çarpıyor

6. KutayAnkara

KutayAnkara
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

135
    75
    85
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    skodanın fren mesafesi uzun olabilir (200km ile giden skodayı göz önünde bulundurursak) ama takip mesafesi denilen bir durum var, frenler bahane olmamalı. kaza yapıp adamı yatırdıktan sonra korna çalarak gitmesi zaten troll olduğunun kanıtı, bu sadece benim görüşüm ..

7. BupraKaan

BupraKaan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

181
    42
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Eğer emin ol sen bir tıra çarpıp o tırda bir admine çarpsaydı.Kesinlikle ban yemiştin.Bazı adminleri gerçekten anlamak zor.Aynı şey benim başıma geldi.Boşboş bir yol(Paris tarafları).Yolu birisi kapamış.Birazda trafik olmuş.Bende skoda ile bastım gidiyorum.200le falan.Adama arkadan geçirdim.Adam uçtu.1 hafta sonra recklessten ban yedim.Böyle bir olaydan sonra kimse bana takip mesafesi demesin.

Tosunpasa bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.