1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Kargo Hakkında Bi kaç soru

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BeratALTIN tarafından 18 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BeratALTIN

BeratALTIN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

764
    639
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Herkese Selamun Aleyküm
    Yarın PTT Kargo Aracılığı ile Monitör Yollayacağım'da Karşı taraf sen kargoya ver fişinin resmini çek İBAN numarasıyla yatırayım dedi Yatırmadığı taktirde ben kargoyu yoldayken yada verdikten 1 saat sonra fln geri iptal edebilirmiyim bu konu hakkında bilgilendirirseniz iyi olur :)

2. bycn

bycn
    Plaka

28
    275
    257
    240
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Verdiğin şubeden çıkış yapılmadan geri alabilirsin diye biliyorum. Tavsiyem parayı almadan ürünü göndermemen. Güven sıkıntısı için sahibinden.com'un GET sistemi üzerinden alışverişinizi yapın

O1f1 ve BrkErd48 bunu beğendi.
  3. asker1222

asker1222
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

228
    51
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kardesım oncelıkle soyle yapabılırsın bak ben PTT calısıyorum ve eger anadolu yakasında oturuyorsan acıbademde ptt kargo ısleme mudurgulu var orda calısıyorum ana merkez orasın ordan gonder kargonun ve eger 1 saat ıcınde yatırmadıysa gerı ıptal edersın saat 13.30da sonra gonder baktın para bır saat ıcınden yatmadıysa hemen kabul servısıne gıderek kargonu ıptal daha dogrusu ıade ıstersın onlarda sana yardımcı olurlar...

O1f1 ve quarter34 bunu beğendi.
  4. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Önce Parayı Al Öyle Yolla

5. BeratALTIN

BeratALTIN
    Plaka

764
    639
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Malesef Avrupa yakasında oturuyorum beylikdüzünde peki dediklerinin aynısını burdada iade ederlermi aynı şekilde :/

6. BupraKaan

BupraKaan

181
    42
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ya önce parayı al sonra ürünü gönder.En basiti bu.

7. asker1222

asker1222

228
    51
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili
    şöyle söylm sana eger rinc aracına verıse hadımköy gıder ordakı ana merkeze gıder anca saat sabah 8.30 10.30 kadar bır zaman olur

8. BeratALTIN

BeratALTIN
    Plaka

764
    639
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Alışverişi yaptık kargoya verdim karşı tarafta parayı yatırdı sıkıntı olmadı Herkese Teşekkürler :)

bashkooV bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.