1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Güncelleme TruckersMP 0.2.1.8.1 Alpha

Konusu 'Güncellemeler / Updates' forumundadır ve CumaliBzdmr tarafından 13 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. makinistfanlari

makinistfanlari
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    DLC ilk çıktığında bayağı CD yolunda o yüklerden taşımıştım. Ban sebebi olduğunu ilk defa görüyorum.

2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Arkadaşlar ağır yük dlc'si ban sebebi falan değil. calais-duisburg yolu dahil her yerde kullanabilirsiniz. Şu yanlış bilgiyi hortlatıp durmayalım.

ağir yük dlc'si̇ kullanimi ban nedeni̇ deği̇l. ağir yük dlc'si̇ni̇ c-d yolunda kullanirsaniz banlanmazsiniz. ağir yük dlc'si̇ni̇n kullanimi serbest. ağir yük dlc'si̇ i̇le i̇lgi̇li̇ oyun kurallarinda bi̇r madde yok.

arinc bunu beğendi.
  3. salihreis42

salihreis42
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

36
    121
    56
    110
    DAF
    TruckersMP Profili
    Herkes ban sebebi falan diyordu truckersmp nin forumunda adminlere yazdım ban sebebi falan değil dediler. O ban sebebi diyen baya sallamış yani

DarkBlueRZ bunu beğendi.
  4. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    İlk o iddiayı kim ortaya attı bilmiyorum ama hala yasak olduğunu sananlar var. Birkaç defa konu açıldı forumda ama herkesin görmesi mümkün olmadı tabi.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.