1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Mercedes&İskandinavya DLC

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Crooks tarafından 8 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Crooks

Crooks
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    1
    0
    0
    Beyler bu oyuna ne zaman gelecek bu Mercedes? İskandinavya DLC sinden önce dendi sonra dendi ama tık yok. Hala bekliyoz. kesin bi bilgi var mı acaba? Bide bu 27liralık İskandinavya DLC si sizce alınmalı mı? Multiplayer a etki ediyo mu? Ben cargo pack i aldım yüklü gösteriyo ama hiç o gösterdiği yüklerden taşıyamadım nasıl olacak? Yardımcı olabilirseniz sevinirim beyler..

2. Mci61

Mci61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benim okuduklarıma, bildiklerime göre yanıt vereyim , yanlışım varsa düzeltirler. Mercedes'in 1.18 güncellemesi ile gelmesi bekleniyor. İskandinavya DLC'si oyuna ayrı bir hava katıyor , almanı tavsiye ederim. Ayrıca İskandinavya multiplayer ile uyumludur. Son soruna gelirsek tahminimce seviyeden kaynaklıdır , seviye ile birlikte beceri puanlarını geliştirirsen o bahsettiğin kargoları görebilirsin.

3. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Mercedes için 1.18 güncellemesi ile geleceği söyleniyor. Beklemekten başla bir çare yok. Bende senin gibi bekliyorum. Kardeşim İskandinavya DLC'sini ben satın aldım. Baya güzel yapılmış. Sadece diğer yollara göre biraz farklı yol tarzları geliştirilmiş. Multiplayerde oynamadım ama yeni gelen güncelleme İskandinavya'yı destekliyor. Sorunsuz oynayabilirsiniz. Belirli şirketlerde o yükler çıkmaktadır. Her şirkette çıkmayabilir.

Yararlı olması dileğimle...

4. fwR4

fwR4
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

31
    34
    6
    35
    Scania
    1.8 güncellemesi ile gelecek diye haber yapılmıştı, iskandinavyadan önce demediler ki :)

5. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    1.18 diye düzeltme yapayım :)

corbanez27 bunu beğendi.
  6. WarsLife

WarsLife
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    29
    3
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    iskandinavyadan sonra gelicek dediler önce değil.

7. erdemban

erdemban

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Hele şu Multiplayer'daki sıkıntıları çözüp İskandinavya'yı oturtsunlar da sonra ilgilenirler

8. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Ben iskandinavyadan 1 hafta sonra gelicek diye okumustum blogtan

9. DaNGeR1905

DaNGeR1905
    Plaka

33
    170
    121
    180
    DAF
    TruckersMP Profili
    1.18 dediler ama neden .1.17 yeni gelmişken direk 18 yaparlar ki anlamıyorum. 1.17.1 iken 1.17.2 yapsalar daha mantıklı. Benim bildiğim de 1 hafta sonra geleceği idi. Yani perşembe-cuma zamanlarında gelebilir.

10. erdemban

erdemban

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Zaten şu anda 1.17.1s sürümünde. Zaten SCS pek sevmiyor uzatmayı :D Hem böyle büyük bir olay için (Mercedes) 1.17.2 gibi bir sürüm çıkartmamaları mantıklı