1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Mikrofonumdan Cızırtı Geliyor Videolarda Sorun Oluyor Bu Çözümünü Bilen ?

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Murat Can0659 tarafından 7 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Murat Can0659

Murat Can0659
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

344
    106
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mikrofonumdan Cızırtı Geliyor Videolarda Sorun Oluyor Bu Çözümünü Bilen Varmı Arkadaşlar :)

İyi Forumlar :)

2. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ayni sorun bendede varsi. Baska bi mikrofonlu kulaklik almistim.yine cozulmemisti.sanirim sorun girislerdeydi anakar uzerindeki.bende ucuza g930 buldum aldim 250 Tl ye. Cok sinir bozucu cizirti olayi ama bence yine de baska bi mikrofonla deneyin.yibe ciIrti varsa girislerde sikinti var demektir

3. Murat Can0659

Murat Can0659
    Plaka

344
    106
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ses Kartımı Almam Lazım Yani ?

4. Mikail T.

Mikail T.
    Plaka

26
    56
    18
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Boyle durumlarda baskasi tarafindan sorunsuzca kullanilan bir mikrofonu bilgisayarinda dene.Eger hala cizirtili bir sekilde ses geliyorsa ya ses kartindadir problem ya da jack girislerinde.

5. Murat Can0659

Murat Can0659
    Plaka

344
    106
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
  6. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ses girişinden de kayanaklı olabilir bir de mikrofonun kablosu hasar almış olabilir. Deneme şansın varsa, önce mikrofonu başka bir bilgisayarda dene. İlk olarak mikrofonun arızalı olup olmadığını anlarsın. Sonra başka bir mikrofonu kendi bilgisayarın da dene. Yeni taktığın mikrofonda da cızırtı gelirse sorun ankart dakli mikrofon girişindedir. Birde mikrofon ayarlarında bir yeri açınca da cızırtı geliyordu. ona bir bakıyım sana net bilgi veririm.

Edit: Ses ayarlarından baktım. herhangi bir ayar olmadığına kaanat getirdim. Dediğim yöntemleri dene. sorun senin bilgisayarında ise ses kartı satın alabilirsin.
    Bu iki sitenden deses kartı fiyatlarına bakabilirsin.

http://www.vatanbilgisayar.com/ses-karti/
    http://www.gold.com.tr/ses-karti_l

Yararlı olması dileğimle...

Son düzenleme: 7 Mayıs 2015