1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Hız Limitini Kaldırmak Yasak Diyorsunuz Fakat

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve serinan tarafından 4 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. serinan

serinan
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    5
    0
    0
    Forumda her yeri gezdim, EU1 serverında maksimum 90 km'den fazla hız yapılamadığı ve yasak olduğu yazıyor, fakat 90'la giderken arkamdan başka bir oyuncu bana yaklaşıp beni solluyor geçiyor gidiyor, yasak madem bu oyuncular nasıl kaldırabiliyor hız limitini?

2. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hız limiti 110,109 da kalıyor otomatik kendisi. Oyun ayarlarından hız limiti işaretini bulup kaldırabillirsin, ama mp'de zaten 110 geçmez otomatik.

3. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bildiğim Kadarıyla Suanda mp de şehir içi 60 otoyol ve şehir dışı 110 kmh dir. Hızlimitinide şeçenekler>oynanış>hızlımıtindei tik işaretini kaldırarar kaldıra bilirsin.

4. serinan

serinan
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    5
    0
    0
    Anladım teşekkür ederim. Bir de bazı oyuncular isimlerinin başlarına ''bilmem ne lojistik'' gibi hayali firma isimleri yazmış, bunu nasıl yazıyoruz profile?

5. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Hız limiti güncelleme ile şehir dışında 110'a çıkarıldı, gördüğünüz konular güncelleme öncesine aittir. Eğer siz 90'ı geçemiyorsanız ayarlardan "hız sınırlayıcı"yı kapatın.

6. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Plaka

27
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
  7. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR