1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 Aile Paylaşımı

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Goztepeli1925 tarafından 11 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Goztepeli1925

Goztepeli1925
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    18
    5
    65
    Scania
    Merhaba Arkadaşlar,

Steam'dan oyunu aile paylaşımına açtım ve diğer hesabımdan girmek istiyorum. Asıl kullandığım hesap o çünkü. Fakat giriş sağlıyamıyorum. Herhangi bir bağlantı olmuyor. "Invalid email or password" diye bir hata ile karşı karşıya kalıyorum. Fakat Mail ve Şifre doğru. Hesap oluşturmayı denedim. Profilinizin herkese açık olduğundan emin olun ve 2 saat oynadığınızdan emin olun gibi birşey diyor. Profil herkese açık fakat oyun 2 saat oynanılmadı diğer hesabımda bundan kaynaklı olabilir mi?

2. LadyAndromeda

LadyAndromeda
    TruckersMP Görevlisi Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    168
    265
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    2 saat oynamadan aktif hale gelmiyor diye biliyorum ben. Hatta 2 değil de bazen 3 saate kadar çıkıyor. Oyunu açık bırakın 2 3 saat oynanmış gibi olsun sonra tekrar deneyin.

Aile paylaşımında bazı oyunlar hata veriyor. Belki steam listenizde oyun olmadığından dolayı hesap olmuyor olabilir o konuda açıkcası tam bir bilgim yok. Ama öğlene doğru arkadaşlar gelip yardımcı olurlar diye düşünüyorum :)

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  3. Enes55

Enes55
    Administrator
    Plaka

1.159
    2.672
    250
    Scania
    Aile paylaşımı ile başka hesaptan multiplayer moduna giremiyoruz.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Nisan 2017
  4. AliKurtulus

AliKurtulus
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.251
    1.775
    250
    İlk zaman aile paylaşımı ile Mp oluyordu daha sonra bu açığı kapattılar eğer öyle birşey devam etseydi yasaklanan bütün kullanıcılar aile paylaşımı yapıp tekrar trollük yapabilirdi.

eneskilic5567 bunu beğendi.
  5. ALTUNSOY

ALTUNSOY
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

661
    268
    230
    ilk zamanlarda girebiliyordun bunu GTA 5 de yaptılar aile paylaşımını açtığında karşı taraf oynayamıyor ets yede aynısını getidiler

6. Goztepeli1925

Goztepeli1925
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    18
    5
    65
    Scania
    Teşekkür ettim arkadaşlar yapıcak birşey yok o zaman, bir oyun takas ederim diğer hesapla. Belki bu bir çözüm olabilir. :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.