1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Mp de şirket nasıl açılır?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Ahmet Turan tarafından 12 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Ahmet Turan

Ahmet Turan
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    14
    0
    0
    Merhaba arkadaşlar uzun zamandır oynamıyordum şimdi tekrar kurdum hep lojistik görüyorum etrafta sanıyorum şirket kurup bir birlerinin şirketine girip çalışıyorlar benimde amacım şirket kurup arkadaşlarımı kurduğum şirkete sokmam yani şirketin işçileri biz olacaz bunu yapmak istiyorum nasıl yaparım mümkünmü?

2. tarum

tarum
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

239
    190
    110
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Once bir sirkete gir calis tecrube al ,, Eger sirket nasil aciliyor diye bir soru sorduysan demekki daha kazanacak tecrubelerin var ,, yanlis anlama senin icin hani arkadas var ets 2 alali 5 saat olmus konvoy yapmak istedigi gibi

Ali YILMAZ37 bunu beğendi.
  3. Euphony

Euphony
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    8
    2
    0
    Dostum bıldıgım kadarı ıle sırket acılmıyor forumda yada oyunda gordugun kısıler konvoy ve tag amaclı sırket gozukuyolar hepsı bu. Normal sen yıne garaj satın alıyosun sofor calıstırıyosun sadece bu kadar var

Ali YILMAZ37 ve CumaliBzdmr bunu beğendi.
  4. ULUTüRK

ULUTüRK

40
    4
    2
    35
    TruckersMP Profili
    MP de sistem üzerinden bir şirket kurulamıyor ama bir şirket ismi ve tag uydurup arkadaşlarının hepsi bu ismi oyuncu ismi olarak yazarda doğan görünümlü şahin hesabi toplayıp konvoylar yaparsin :) buda sana single mod da olduğu gibi bir para kazandirmaz

Ali YILMAZ37 ve Teyyare Nazo bunu beğendi.
  5. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Dostum o şirket işi single playerde işe yarıyor şöför flan alıyorsun işe ama multiplayerde o gördüğün lojistikler vb. gibiler kendi aralarında klan kurup ismlerine tag eklemişler Örnek: [Horoz-Lojistik]Ahmet gibi

abdullah34, kamyoncu45 ve Ali YILMAZ37 bunu beğendi.
  6. Ahmet Turan

Ahmet Turan
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    14
    0
    0
    Aynen hocam haklısın yaklaşık bir 7-8 ay oynadım formatla yedeklemeyi unuttuğum hesabım silindi bayadır girmiyordum tekrar profil açtım baktım bilmem ne lojistik falan filan dedim acaba yeni bir şeymi gelmiş :)

7. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
  8. Ali YILMAZ37

Ali YILMAZ37

35
    22
    1
    50
    Iveco
    TruckersMP Profili
    selamın aleyküm. peki bu toplanma yerleri nasıl belirleniyor. herkes bir araya nasıl geliyor?

9. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Şirketlerin kendilerine göre iletişim araçları var; Steam, Facebook, Teamspeak, Skype gibi. Her şirketin yöneticisi, görevlisi vs. oluyor ve kendi aralarında belirleyip konvoy/buluşma/etkinlik düzenliyorlar. Eğer her şehirde garajınız varsa aracınızı oraya kolaylıkla yollayabilirsiniz.

Ali YILMAZ37 bunu beğendi.
  10. Ali YILMAZ37

Ali YILMAZ37

35
    22
    1
    50
    Iveco
    TruckersMP Profili
    peki konu dışı olacak biraz ama oyunu nasıl temin edebilirim? CD sini bulamıyorum..online satış sitelerinde link gönderiyoruz diyorlar güvenilir olur mu?