1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Selamunaleyküm

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve 02mage02 tarafından 18 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. 02mage02

02mage02
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    57
    4
    45
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar bende 2 adet steam hesabı var ikisinde de ets satın almıştım, birisini kuzenim kullanıyordu artık kullanmıyor bende onu arkadaşıma verdim fakat bilgisayara kurduğumuz zaman steam'den girmiyor "hesap adı yanlış veya parola yanlış" diyor fakat internet üzerinden girmeye çalıştığımda giriyor, kendi hesabımda deniyorum ona da girmiyor, neden böyle bir şey oluyor, bu sorunu nasıl düzeltebilirim bilen varsa yardımcı olabilir mi?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Nisan 2015
  2. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    255
    399
    210
    Başlık ve Konu'nu küçük harf yazmalısın "Selamun Aleyküm" gibi sanal'da büyük harf bağırmak anlamına gelir.

Son düzenleme: 18 Nisan 2015
  3. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Şunu bir deneyin;
    • Steam uygulamasını kapatın. (Görev yöneticisinden işlemleri sonlandırarak)
    • Steam uygulamasının kurulu olduğu dizini açın.
    • "ClientRegistry.blob" dosyasını silin.
    İşe yaramazsa uygulamayı komple kaldırıp tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.

4. CrazyBaster

CrazyBaster
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    21
    6
    35
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar kullanamdığınız mp hesabınız varmı yada bnde şöyle bir hata veriyo "Bu steam hesabı ile bağlantılı ETS2MP hesabı bulduk. Kayıt ile ilgili herhangi bir sorun varsa, lütfen destek talebi oluşturun." bana yardım edermisiniz , bn dha hesap kurmamıştım

5. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Her steam hesabıyla yalnızca bir multiplayer hesabı oluşturulabilinir. Steam hesabını başka birinden satın aldıysanız daha önce multiplayera kayıt olmuş olabilir. Hesap size ait ve daha önce multiplayera kayıt olmadıysanız sayfadaki bağlantıyı takip ederek "destek talebi" oluşturun, destek ekibi yardımcı olacaktır.