1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ets 2 oyundayken pc reset yapıyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve optimist70 tarafından 18 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. optimist70

optimist70
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

31
    18
    2
    30
    Volvo
    selam arkadaşlar hard diski degiştirdikten sonra pc de sorunum bitmek bilmiyor şuan ki sorunumda şu ets 2 oyunu nu açıyorum ve 2 dakika oynamadan pc reset yapıyor kapanıyor başka bir işlem yaparken saatlerce açık halde duruyo kapanmıyor başka oyunda bulunmuyor pc de sadece ets2 de yapıyor bunun çözümü varmıdır ?

Not: Game booster yükledikten sonra yapmaya başladı bunu kaldırdım fakat hala devam ediyor
    Not 2: Başka bir yere taşındığım için şuan internet bağlantısı yok single oynuyorum steam çevrımdışı olarak açıp oynuyorum bununda etkisi olabilir mi ?
    Not 3: Denetim masası güç seçeneklerinde plan ayarlarında hiç bir zaman seçili olarak yaptım uyku modunda da degil sistem hatasında otomatik olarak yeniden başlat tiki'de kaldırdım ama nafile yine kapanıyo

2. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Oyundayken sıcaklıklar ne durumda?

3. optimist70

optimist70
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

31
    18
    2
    30
    Volvo
    Gözlemlerimde aşırı bir sıcaklık görmedim ortalama 40 dereceyi geçmiyor

4. EmreTR

EmreTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    324
    366
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Biraz işin cinciği ama biliyosan ekran kartını ve PSU n kaç kaç watt söylersen. :D

5. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    Gamebooster gibi programlar arka plandaki çalışan gereksiz işlemleri kapatırken bazen kafasına göre kayıt defterini değiştiren türden uygulamalardır, diğer oyunlarda pc kapanmıyorsa ets2 bozulmuş demektir oyunu silip yeniden yükleyin.

6. optimist70

optimist70
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

31
    18
    2
    30
    Volvo
    Şuan bilmiyorum ama gece eve gidince bakar söylerim

7. optimist70

optimist70
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

31
    18
    2
    30
    Volvo
    pc de başka oyun henüz yok 1 hafta önce format atıldı ve hard disk degiştirilmişti oyun kastıgı içinde game booster indirmiştim ve geri kaldırdım pc den ve ikametimi degiştirdm internet baglantısı yapılmadı yapıldıgnda ilk işim steam üzerinden silip yeniden yüklemek olcak

8. EmreTR

EmreTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    324
    366
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
  9. optimist70

optimist70
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

31
    18
    2
    30
    Volvo
    Tamamdır kardeşim Hd tune indirdim gece yüklerim pc ye sonucu yarın bildiririm umarım çözebiliriz şu sorunu can sıkmaya başladı sinirden kasaya yumrugu vurmamak için zor tuttum kendimi :)