1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Medya BluesAdam ile En Keyifli Yollar

Konusu 'Kullanıcı Galerileri' forumundadır ve BluesAdam tarafından 15 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. BluesAdam

BluesAdam
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar,

Sitenin "videolar" kısmı kaldırılmış sanırım, o sebeple daha önceden bulunan "En Keyifli Yollar" serisini bir de buraya koymak istedim. Onun haricinde diğer videoları da buraya koyacağım ki forum kirliliği olmasın. Konulara göre ayıracağım, sene sonunda da sözlü yapacağım. Ona göre iyi çalışın :) Umarım hoşunuza gider, yeni videolar da eklendikçe bu konuyu güncelleyeceğim.

İyi seyirler ;)

En Keyifli Yollar

Havadan Sudan Konuşuyoruz

Son düzenleme: 26 Nisan 2015
    Eğinli, mesut24, NiekHD ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Ellerine sağlık süper olmuş zevkle izledim kanalınada abone oluyorum kardeşim :) devamını bekliyoruz

Semihcan, abdullah34 ve kamyoncu45 bunu beğendi.
  3. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çok teşekkür ederim. Bu haftasonu bir video daha gelecek, şimdidenn iyi seyirler diyeyim o zaman :)

4. mesut24

mesut24
    Plaka

43
    51
    30
    65
    MAN
    TruckersMP Profili
    Çok şahane videolar kardeş.
    Milano - calais arasıda benim hoşuma giden yollardan birisi. Ordanda bir video mükemmel olur kanaatindeyim.

5. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yeni bir video daha geldi arkadaşlar. Geçen hafta uğraşıp hallettiğim Freetrack kafa takip cihazıyla birlikte bir deneme yaptım. Oyun bambaşka keyifli bir hale geldi. Eğer merak ettikleriniz varsa sormanız yeterli, elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Motor sesi çok yüksek çıktığı için sesim çok geride kalmış arkadaşlar onun için de çok özür diliyorum. Videoyu ilk posta gömdüm, oradan ulaşabilirsiniz.

6. NiekHD

NiekHD
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı

1.215
    2.256
    165
    Oyun sesi, sizin sesinizin önüne geçiyor. Render atıyorsanız kendi sesinizi öne alın. Renderla uğraşmıyorsanız arkaplan sesini kısın. Sevgiler.

7. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yapıcı yorumun için teşekkürler. Render ile uğraşıyorum evet, ancak kullandığım kayıt programı maalesef sesi ayrı bir track olarak kaydetmiyor. O sebeple background ve mikrofon sesini bireysel olarak ayarlama şansım yok. Diğer videolarda böyle bir sorun yok ama bu videoda mikrofon ayarları Dolby Theatre driverı yüzünden değişmiş, ben de fark edemeyince böyle oldu. Tekrar kusura bakmayın ;)

DxTory ayrı ayrı trackler halinde kayıt yapıyor ancak fps kaybı yaratıyor, o sebeple tercih etmiyorum.

8. NiekHD

NiekHD
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı

1.215
    2.256
    165
    Camtasia ya da VegasPro tercih edebilirsin. Ses kaydını ayrı almasa da sesi videodan kalıp olarak çıkartıp ayrı olarak işletebilirsin bu programlar da. Ek olarak ses hacmi, önceliği, yüksekliği vs vs.. tüm bu işlemleri bu iki programla rahatlıkla yapabilirsin ya da tam tersi mesela konuşma esnasında arkaplan sesini geriye atıp sizin sesinizi öne çıkarabilir bu programlar.

9. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şu anda Sony Vegas Pro kullanıyordum ve konuşma sesini ayırabildiğini bilmiyordum. Audacity kullanıyorum, orada arkaplan gürültüsü azaltılabiliyor ama konuşma sesini arkaplandan tam olarak ayırabileceğinden emin değilim. Ayarları hallettiğim için bundan sonra gerek olmayacak ama ben yine de biraz araştırayım, böyle bir özellik çok işime yarayabilir. Çok teşekkür ederim.

Son düzenleme: 18 Nisan 2015
  10. mesut24

mesut24
    Plaka

43
    51
    30
    65
    MAN
    TruckersMP Profili
    Son video da diğerleri kadar güzelmiş. Eline ve emeğine sağlık kardeşim.