1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü steam topluluğunda engel var

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve optimist70 tarafından 14 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. optimist70

optimist70
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

31
    18
    2
    30
    Volvo
    selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım benim sorunum şu Hesabınız Steam Topluluğu'ndan engellendi.
    Bu engel, January 19, 2038 tarihinde saat 05:14 AM gibi kalkacaktır. Daha fazla bilgi için destek sayfalarını ziyaret edin. diye hata alıyorum bunun çözümü nedir nasıl düzeltebilirim ? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Steam --> Ayarlar --> Hesap bölümünden sicilini kontrol edebilirsin. Hile, ödeme sorunu, korsan oyun gibi nedenlerden dolayı steam tarafından engellenmiş olabilirsin.

3. optimist70

optimist70
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

31
    18
    2
    30
    Volvo
    Şimdi baktım sicilim temiz yazıyor kardeşim

4. Maxstar

Maxstar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

309
    49
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İlk defa hesabına para yükledin sanırım. Bir problem yok, herşey normal.

5. optimist70

optimist70
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

31
    18
    2
    30
    Volvo
    Hayır kardeşim hesabıma para da yüklemedim şimdi biraz daha karıştırdım da bu hesap sahibi tarafından kilitlendi yazıyor fakat ben öyle bişey yapmadım steam destege ileti yolladım henüz cevap gelmedi

bir de bu durum benim ets 2 mp oynamama engelmi acaba steamda arkadaşlarım sürekli çevrimiçi dahi olsa yazamıyorum ben çevrımdışı görünüyorum ets 2 mp oynayabilirmiyim sizce engeli olur mu ? bu pc de oyun yüklü olmadıgı için deneyemedim

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Nisan 2015
  6. furkan4650

furkan4650
    Plaka

357
    136
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bendede vr 2038 kalkicak die bu yuzden bi mp hesabi dha aldm oraya girdim steamden siz oldugunuzu dogrulayin diyor ben yaptm ama yeterli degil dedi lutfen acil cozum bulun

7. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.523
    502
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    bu sorunun aynısı bundan birsüre önce benimde başıma geldiydi - birileri steam hesabınıza girmeye çalıştığı için hesabınızı bloke ettik 2038 de açılacak yazıyordu - halbuki o girmeye çalışan bendim neyse uzatmıyım - bunun tek çaresi (ben öyle yaptım Bodyguardxp idim Bodyguardxp38 oldum) yeni mail yeni nick yeni şifre ve oyunu yeniden almak yeni steam hesabı açmak

8. furkan4650

furkan4650
    Plaka

357
    136
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bnde aynisini yaptm

9. optimist70

optimist70
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

31
    18
    2
    30
    Volvo
    anladım yani şuan ki hesabımla online oyun oynayamıyorum öylemi yeni hesap açmamız ve yeni sıfırdan oyun almam gerekiyor

10. furkan4650

furkan4650
    Plaka

357
    136
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ne yazikki oyle kardesim bnde ole yptm

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.