1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Böyle bir sistem ileriki zamanlarda olabilirmi ? ,

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Deprimente94 tarafından 14 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Deprimente94

Deprimente94
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    21
    3
    15
    DAF
    Merhabalar

Düşündüğüm sistemden bahsetmek istiyorum konuya hemen geçeyim

Sistem:Yüksek meblağlarla bir şirket kurulsa (örn:100t) , bu şirkete online şoför arkadaşlarımızı alabilsek , ve bu şirketlerin kazandığı para tutarı ets nin sitesinde Sıralama olarak gözükse sizce de iyi olmaz mı ? bu şirketlerle herkes ülkesini temsil edip bir yarış içinde olacaktır ve oyunun tadı daha iyi çıkacak diye düşünüyorum.

Örn : Bir şirketin maximum şoför kotası : (50).
    Örn : 3 Ayda bir çekiliş ve kazanana DLC paketi.
    Örn : En iyi şoföre renkli bir yazı ile kral kaptan tag'ı [King Captain].
    Örn : En iyi şirkete Kral tag'ı.
    Örn : Şirkete (50 şoför dahil ) 5 günlük +100 bg motor paketi 50 TL.
    Örn : Benzini biten çekicilerin yanında ışık yanıp sönmesi ve bu durumu fark eden diğer oyuncuların aracı bağlayarak benzinciye kadar çekmesi.
    Örn : Oyun içinde grup kurarak telsiz ile iletişim kurulabilmesi ( bu sayede ts ve benzeri programlara ihtiyaç kalmayacak).

Biliyorum bu isteklerim hemen olacak şeyler değil fakat birkaç örnek vermek istedim , önümüzdeki zamanlarda böyle bir şey olursa şayet oyun gerçekten birçok oyuncu çeker diye düşünüyorum , okuyan herkese teşekkür ederim iyi forumlar ...

FerhaT_KaptaN bunu beğendi.
  2. 61Furkan61

61Furkan61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    telsiz kismi aslinda bu oyunda fazlasiyla olmasi gereken birsey 18 wheels serilerinde bile otomatikte olsa vardi ses kayitlari telsiz olarak ama dediginiz gibi ts ile scs birlesirse ve anlasirsa ts telsiz uygulamasi yapabilir multiplayer uzerinde ve bas knus seklinde telsiz konusmalari gonderilebilir ama sirket konusunu bilmiyorum biraz zor gibi o is birde arkadasini cekerek benzinciye goturmek :) yani arkadasin trailer statusnde olmasi gerekiyoki cekicisi senin cekicinin arkasina baglanabilsin :)

Deprimente94 bunu beğendi.
  3. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    Hep dedim yine diyorum scs'nin yıllardı kullanmakta ısrar ettiği oyun motorunu değiştirmesi lazım ea gibi firmalar el atmadıkça istekleriniz hayalden öteye gitmez, ea ise öpmeyeceği oyuncunun önüne oyun koymaz.

4. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Halat atma olayı olsa süper olur. Hasardan hareket edemeyenler birbirlerini çeker filan.

5. Maxstar

Maxstar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

309
    49
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Halat falan onları boşverin de group chat önemli bir eksiklik.