1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu direksiyonla ets oynanırmı ?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve TheKingTR tarafından 7 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.353
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
  2. İlkayKARALI

İlkayKARALI
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

34
    145
    146
    125
    Iveco
    TruckersMP Profili
    oynanır ama alırken dikkat et arızalı olmasın bu tür direksiyonlarda arıza hasar vb oluyor alınırken

3. Oguzmedia

Oguzmedia
    Yönetici Owner
    Plaka

806
    3.098
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oynanır ancak hiçbir zevk alamazsın, aldıktan bir hafta sonrada büyük ihtimalle satmaya kalkışırsın.. Dönme açısı çok düşük, titreşimi yok ve özellikleri ve tuşları çok az. Onun yerine 2. el sitelerinden logitech gt almanı öneririm. Temiz ve sağlam olanlarının fiyatı yaklaşık 170 180 arasında değişiyor.

4. FatihBBR

FatihBBR

34
    19
    5
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Logitech Momo lar daha iydir kardeşim bundan ikinci el piyasası 100 TL civarlarında..

5. automatte

automatte
    Plaka

45
    19
    7
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Logitech dfgt var bende. İkinci el bulabilirseniz alın derim. Keza bendeki ile bir arkadaşta olan farklı bir (düşük) modelle oynadım. Oynayamadım ondakiyle. Tabi bütçe önemli. Ama dfgt nin şöyle bir artısı var. Direksiyon üzerinde çok sayıda atayabileceğin düğme var. ETS2 gibi bir oyun için çok önemli. Alacağın direksiyonda dönüş çapından daha önemli olan şey bence düğme sayısı ve direksiyonun boyutu. Ufak boyuttaki direksiyonları kesinlikle önermiyorum.

6. Albos

Albos
    Plaka

40
    267
    166
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    teknosa da urun alma hepsi arızalı tavsiye etmem

Beratisot bunu beğendi.
  7. TheBangBang

TheBangBang
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

83
    50
    85
    MAN
    TruckersMP Profili
    Bu ürünle ETS2 oynanmaz. ETS2 için en iyi " logitech driving force gt - logitech g25 - logitech g27 " lazım bu direksiyonlar 1.5 turdan fazla dönüyor. Ama gösterdiğin ürünle Dirt3 - Grid2 - TDU2 Tarzı oyunları çok rahat oynarsın...

8. onureiz

onureiz
    Plaka

199
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Temiz ikinci el Logitech Driving Force GT bulursan al. Bunu alma.

9. KURTALAN

KURTALAN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    194
    33
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Tüm direksiyonlarla ets2 oynanır. Maksimum performans almak istiyorsanız oynanmaz.
    Bende goldmasterin farklı bir ürününü kullanıyorum. Tam tur değil ama en azından idare ediyorum.
    Keskin ve kült yorum yapanlara pek rağbet etmeyin.
    Teknosada ki yorumalra bakılırsa iyi bir ürün. Bütçenize göre alabilirsiniz bence.

10. EmreTR

EmreTR
    Plaka

25
    324
    366
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Alınacak iki direksiyon seti var diğerleri parayı çöpe atmaktan başka bişey değil.
    -Logitech Force GT
    -Logitech G27