1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Mercedes Servis Rezaleti

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Teyyare Nazo tarafından 4 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    255
    399
    210
    ☆☆☆Herkeze İyi Forumlar☆☆☆

3 haftadır başımdan geçen bi olayı anlatıcam ;
    Bende '97 model Mercedes C-180 var.
    Araç 80'i geçmiyodu bende araçları sollarken zorluk çekiyodum araca güvenemiyodum her neyse 3 hafta'dır uğraşıyorum servis'lerde ama yapamıyolar hep erteliyolar bilgisayar'larla kontrol ediyolar olmuyo.
    Neyse bugün bi arkadaşın tavsiyesiyle Samsun Ankara'lılar Mercedes Servisine gittim 1 saat'te arabanın sorununu çözdü aracın sorunu "Yakıt Filtresi Tıkanmış" kocaman Mercedes servisinin yapamadığını Sanayide'ki bi Usta nasıl yapar ? Anlatmak istediğim Mercedes servisinin yapmak istediği sahtekarlık

2. LecheLon

LecheLon
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

127
    33
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Servise sanayideki elemlerı alacaklarına neden böyle insanları koyarlar ki ? Servis para tuzağıdır gitmeyin. Sanayi de her şey çabucak halledilebiliyor.

3. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo

32
    255
    399
    210
    Servis tabi'ki para tuzagı aynı olay 2008 scania topline'da başımıza geldi onun olayıda buna benzerdi servis yapamadı ercanlar var samsun çıkışı o yaptı

Durmuş, Ali Rıza ve LORA bunu beğendi.
  4. 61Furkan61

61Furkan61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    Mercedes ve scania servislerinde oyle ama mesela benim amcamda Man TGX var her servisine gittiginde sanayidekiler gibi elemanlar var mesela almanyada onlarda turk zaten neyse adamlar cok iyi calisiyorlar mesela bir yandanda man bu yuzden tercihim

Teyyare Nazo bunu beğendi.
  5. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Bugüne kadarki tüm araçlarımızda ufak tefek kendi yapabileceklerimizi kendimiz yaptık, haricinde tüm işlemler yetkili servisde yapıldı. Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadık diyebilirim, umarım yaşamayız da. Eminim ki sinir bozucu bir durumdur, geçmiş olsun.

Teyyare Nazo bunu beğendi.
  6. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo

32
    255
    399
    210
    ''2008 yılında Volkswagen, Scania’da yüzde 38 olan hisselerini yüzde 69’a çıkartarak firmanın başına geçti, ticari araç pazarında liderliği hedefleyen Volkswagen’in bu hamlesi Scania’nın daha da güçlenerek yoluna devam etmesi anlamına geliyordu. 2012 yılında Volkswagen’in çatısı altındaki bir diğer ticari araç devi MAN ile teknolojik işbirliğine girmiş olup yürüyen aksamları ortak geliştirme ve kullanma adımı atmışlardır'' :) tabi ama ortak geliştirme yapsalar'da servisten servise değişir Man kalitesi servis çalışanları hizmeti farklıdır

Durmuş, Ali Rıza, LORA ve 1 kişi daha bunu beğendi.