1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber ETS 2: Rusya Skin DLC’si Yayınlandı

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Bomlife tarafından 23 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes

World of Trucks platformunu en çok kullanan topluluklardan biri Rusya olduğundan, SCS Software Rusya için yeni boya paketini yayınladı.

2. KURTALAN

KURTALAN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    194
    33
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Majestic'te ve Volvo'nun ilk skin çok güzel duruyor.

3. kaDir44

kaDir44
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    160
    25
    55
    Volvo
    insan gerçekten kıskanıyor, neden bir türkiye boyası yok diye! kendi adıma konuşuyorum oyundan gerçekten sıkılmaya başladım oyunda özendiğimiz hiç birşey yapamıyoruz bu nedir herşeye kısıtlama getiriyorlar yok word of trucks en çok kullanan efendime söyleyim en çok satış yapılan ülke bu nedir yahu? siz bir oyun yapıyorsunuz ve bağzı kesimlere kısıtlama getiriyorsunuz yapın rusya gibi boya skini rusya'dan 10 katı fazla satar! multiplayer deseniz adminleri zaten muamma kendi kafaları ne isterse o şekilde ilerliyorlar , şuan multiplayer'a bir güncelleme gelmesi gerekir lakin halen bir gelişme yok :) rootkiller'in gitmesi multiplayer için çok kötü olucak düşüncesindeyim mwl4 bu işle nasıl başa çıkıcak hayret doğrusu, bugun yarın yeni kargoların dlc 'si yayınlanır, çift dorse gelicekti oda yalan olur :)

4. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ben şu armutluğu anlamıyorum şimdi bu dlc olmayan karşı taraf göremez bi yazılım ne bileyim işte birşey yapıp diğer oyuncularada görünür yapsalar daha güzel olur ama olmayan kullanamaz şekilde

5. KURTALAN

KURTALAN
    Plaka

35
    194
    33
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Multiplayer için değil zaten. Single player için diye biliyorum. Bir multiplayer modu olsaydı belki dediğiniz doğru olurdu.
    Bende isterim. Çok güzel skinler var ve hava atmak için ideal :)

6. Quadro

Quadro
    Plaka

238
    434
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Umarım kısa bir zaman içerisinde Türkiye Paintjoblarıyla uzun bir konvoy yapabiliriz ve diğer oyuncularda bunu görebilir.

EmreTR bunu beğendi.
  7. EmreTR

EmreTR
    Plaka

25
    324
    366
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    World of Trucks a giriş yaptım Metallic DLC çıktı.şimdi ben aracı DLC li renge boyasam DLC sizler multi görürler mi?

8. onureiz

onureiz
    Plaka

199
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Umarım en yakın zamanda Türkiye skin DLC'si çıkar...