1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yardım; Ban Problemi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve DayleFusion_TR tarafından 23 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. DayleFusion_TR

DayleFusion_TR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    184
    65
    100
    DAF
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar oyuna dün başladım bugun nakliyatımı yaparken birden kickledi tekrar girmeye çalıştığımda 1 hafta banlımışım

Şeritimde Gidiyordum.

Ets nin forumuna konu açtım hala cevap yazmadılar ne yapabilirim ?

Yardımınız İçin Teşekkürler.:)

Açtığım Konu: https://forum.truckersmp.com//index.php?/topic/7477-ban-appeal-master2die/

Edit: 3 Saattir Cevap Bekliyorum Forumdan

Son düzenleme: 23 Şubat 2015
  2. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
  3. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ets2mp.com'da Ban Appeal kısmına konu açmaktan başka yapabileceğiniz bir şey yok maalesef.

4. DayleFusion_TR

DayleFusion_TR
    Plaka

25
    184
    65
    100
    DAF
    TruckersMP Profili
    Konuyu Açtım Belirttiğiniz Yere Kaç Saat içinde Cevap gelir ?

Dediğin Yerde Konu Açtım Şu kısmı şöyle yazdım sorun olurmu

Why you should be unbanned?: I did not do anything but vague ban reason why I made a mistake and say something-sorry if I did something.

Edit: Açtığım Konuya Hala Cevap Gelmedi :(

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2015
  5. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Başkalarını yolun dışına attığınız için banlamış; ban sebebiniz belli yani. Eğer belirtilen kısma, olmayan şeyler yazarsanız, sizi banlayan admin herhangi resim/video ile kanıtlar ve mor da bir renktir demekle kalırsınız. Eğer gerçekten hiç bir şey yapmadığınızı ve verilen kararın yanlış olduğunu düşünüyorsanız ona göre bir ban appealing yazınız. Bunu yaparken admine atarlanmayınız kalıcı yasaklar.

Bu arada admin ne zaman forumda online olursa o zaman bakacak, muhtemelen en geç yarın bu saatlerde cevaplayacaktır.

Evet cevap gelmiş; milleti yolun dışına ittiğini söylüyor. Sollamalarda falan dikkat et, sakin kullan ne olursa olsun hata yapmamaya bak. 1 hafta sonra tekrar mp olarak oynayabilirsin. Tavsiyem; tekrar aynı şekilde konu açmaman yönünde; uzatabilirler. Şu iki konuyu incelemeni öneririm; biri orijinal olan diğeri de çeviri olan oyun kuralları.

Geçmiş olsun.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2015
    DayleFusion_TR bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.