1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü direksiyon ekseni ayarı

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Skayt93 tarafından 19 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Skayt93

Skayt93
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

408
    91
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Driving Force GT direksiyonu aldım bi mağazadan ama ETS ve ATS gibi bi çok oyunda düzgün çalışmıyor servise gönderdim herhangi bi sorun çıkmadı bikaç defa oyun içi ve lgsw proğramından ayar değiştirdim yine olmadı SORUN : ets ve ats oyun içerisinde geç dönme direksiyonu çevirdiğim zaman oyun içerisindeki direksiyon yetişemiyor geriden dönüyor seçeneklerdeki hassasiyet ayarlarıyla değişiklik yapıyorum yine aynı yetişemiyor ve direksiyon 2.turda boş yani kendisi dönüyor seçeneklerde direksiyon ekseninde normal dönüyor ama kontrol sihirbazındaki direksiyon ekseninde oyundaki gibi 2.turda boşa dönüyor birden atıyor bu konuda bi yardımcı olurmusunuz saygılarımla ...

2. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.225
    1.399
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu Rehberi İzleyerek Yeniden Kurarmısınız

3. Soner Tukenmez

Soner Tukenmez
    Plaka

38
    296
    114
    145
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    windows cihaza takılan konsolların driverleri kendi otomatik yüklüyor o yüzden bu ve benzeri sorunlar yaşanıyor. Çözümü windowsun kurduğu bu driverleri bulup kaldırın. direksiyonu bağlamadan önce driver cdsini takıp kurulumu yapın akabinde direksiyonu bağlayın çözülmüş olacaktır. Otomatik yüklenen driveri bulamazsanız format atmanızı öneririm.

4. Rocketman

Rocketman
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

9
    1
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Mavi Direksiyon Gösteriyorsa Denetim Masasından Silip Tekkrardan Yükleyiniz Sıkıntınız Onda Değilsede EMRE Bozkurt Yani Ekip Lojistik'in Sahibinin Ayralarını Yapınız Youtubede Videosu Var.
    Bende O ayarları Kullanıyorum

5. Skayt93

Skayt93

408
    91
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bunu yaptım olmadı şuanda bunu kullanıyorum zaten

6. HasanBey TV

HasanBey TV
    Plaka

164
    115
    160
    Volvo
    TruckersMP Profili
    belki olur arkadaştada aynı sorun varda o böyle yaptı ve oldu .
    belgelerim ets 2 dosyasını silin oyuna tekrar girin .

ayarlarınızı tekrar yapmanız gerekicek .

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Temmuz 2016
  7. Skayt93

Skayt93

408
    91
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    oda olmadı

bikaç defa sildim geri yükledim yine aynı hatta oyunla berbaber direksiyonun proğramını bile sildim değişmedi

anlattıklarından pek bişey anlamadım çünki bilgisayar tecrübem fazla yoktur format attırmayı düşünüyorum ama bilgisayarda bikaç gerekli dosya ve klasörler var o yüzden attıramıyorum

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Temmuz 2016
  8. Soner Tukenmez

Soner Tukenmez
    Plaka

38
    296
    114
    145
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Şöyle açıklayayım kardeşim;
    Bilgisayara bağladığın aygıtları (joistijk, direksiyon, usb bellek, telefon vs) işletim sistemi taktığın an otomatikman driverlerini bulup kendisi yükler. Fakat bu yüklediği driverler uyumsuz olabilir. Dftg direksiyon setinin sonuçta kendi cdsini takıp kurulum yapıyorsun ve programını kuruyorsun ayar yapabilmek için. Bilgisayarın kendisinin otomatik yüklediği ile senin cd takıp yüklediğin şuan çakışıyor ve o yüzden problem yaşanıyor. Çözümünü anlattım ya bilgisayarın otomatik olarak yüklediği driveri kaldırman lazım ki pc tecrübenin fazla olmadığını yazdın yada format atman lazım. formattan sonra direksiyonu bilgisayara bağlamadan önce cd yi takıp ilgili direksiyon programlarını yüklemelisin sonra direksiyonu bağlamalısın. O zaman sorunun çözülmüş olacak.

9. Skayt93

Skayt93

408
    91
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben bunu 2.el aldım 0.ını bulamadım o yüzden içinden CD çıkmadı CD'de olan uzantıyı logitech yada her hangi bi siteden bulamazmıyım

10. Soner Tukenmez

Soner Tukenmez
    Plaka

38
    296
    114
    145
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    cd içeriğini senin için bir dostumdan edinebilirim. yükler sana gönderirim.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.