1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Bilgi ATS Almalı mıyım?

Konusu 'Rehberler / Kılavuzlar' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 11 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Rica ederim.

2. SLAUGHTEER

SLAUGHTEER
    Plaka

34
    649
    398
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    Oyunu G2A'dan uygun fiyata satın alabilirsiniz.

3. uygarOZTEMUR

uygarOZTEMUR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    33
    7
    50
    TruckersMP Profili
    hemen alma arkadaşın dediği gibi 59 tl etmez indirimi bekle yada uygun sitelerden satın alabilirsiniz. karar senin kararındır ginede

Draconian bunu beğendi.
  4. bycn

bycn
    Plaka

28
    275
    257
    240
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Oyun 59 TL etmez diyor bazı arkadaşlar ama bence yanılıyorlar. SCS ATS'nin menü arayüzünü ETS2 ile aynı yaptığı için eleştiriyorsunuz. Siz bu oyunu menü için mi alıyorsunuz yoksa oynamak için mi ? Ben Steam indirimde aldım ve şunu söyleyebilirimki yolları ETS2 den çom daha keyifli. ETS2 de olmayan detaylar ATS de var. 59 TL etmez diyen arkadaşlar Steam'den demosunu indirip demo bitene kadar oynamalarını tavsiye ederim.

5. Draconian

Draconian
    Plaka

33
    176
    287
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    biz burada kimsenin tercihine veya kararına saygısızlık etmiyoruz. hele ki oyun yapımcılarının emeklerine hiç saygısızlık etmiyoruz. oyun dünyasında 100 tl civarında satılan ve birbirinden çeşitli imkanlar sunan oyunlara baktığımızda kendisini simulasyon dünyasının lideri konumunda gören bir firmanın ats gibi oyunu bu tarz özelliklerle (kullanıcıların ets2 den geri dönüşleri, internette yer alan fikirleri beklentileri belliyken) piyasaya çıkarması hayal kırıklığıdır. bu oyunda 39 tl olsaydı lafım olmazdı. hangi açıdan yaklaşırsak yaklaşalım fiyat olarak 59 tl edere varamıyoruz. fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim

teşekkür ederim dostum g2a sitesini takip ediyorum bende inşallah steamden veya oradan uygun bir fiyata alacagım

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Temmuz 2016
    uygarOZTEMUR bunu beğendi.
  6. uygarOZTEMUR

uygarOZTEMUR

23
    33
    7
    50
    TruckersMP Profili
    herkesin görüşü farklıdır. sen böle düşünüyo olabilirsin. başkası farklı düşünüyodur herkes birbirinin düşüncelerine saygılı olmalıdır...

7. bycn

bycn
    Plaka

28
    275
    257
    240
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    @Draconian Düşüncenize saygı duyuyorum. İnternet'de ATS yi sadece menü arayüzüne göre eleştirilmesini yanlış bulduğum için bu şekilde yazdım.

@uygarOZTEMUR Ben kimsenin düşüncesine saygısızlık etmedim ama sen kendinden 6 yaş büyük birisine sen diye hitap ettiğin için bana saygısızlık yapmış oluyorsun

8. uygarOZTEMUR

uygarOZTEMUR

23
    33
    7
    50
    TruckersMP Profili
    sizde böle düşünüyosanız bende buna saygı duyuyorum sölediğim cümledede bi yanlış hitab veya sert bişe sölemiyorum saygısızlık yaptıysam af ola

9. Seddoo

Seddoo
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Benim gözümde Ats 5 para etmeyen bi oyun... İndirim döneminde hediye key geldi yine yüklemedim yine yüklemem hiç haz etmedim Ats'den... Ets 2'nin tır ve harita modu yüklenmiş versiyonundan başka hiç bişey değil.. Euro Truck Simulator'un 3'u çıkana kadar gerisi boş..

uygarOZTEMUR bunu beğendi.
  10. DarkSaga Efe

DarkSaga Efe

29
    3
    0
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    konu sayesinde ats aldım ve oyun gayet güzel. multiplayer olarak deneme fırsatı daha bulamadım ancak en yakın zamanda multiplayer gireceğim. iyi forumlar...