1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Multiplayer Hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve berkaybey tarafından 23 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. berkaybey

berkaybey
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    1
    0
    0
    ETS2 Multiplayer yükledik.
    arkadaşta online fakat bende offline.
    sol aşağıda / ......name.dns error yazıyor.
    windows8 çözümünü bilen yazabilirmi.

TEŞEKKÜRLER

2. kaDir44

kaDir44
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    160
    25
    55
    Volvo
    bu yeni güncelleme berbat olmuş multiplayer yeniden yükledim sürekli fatal error hatası bi iş yapıyorsunuz bari doğru düzgün yapın

3. EmreYavuz

EmreYavuz

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
  4. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    benim sorunumla bunun ne ilgisi var senin anlattıklarını ben zaten ezbere biliyorum son güncellemeden önceki sürümde böyle bir sorun kimsede yoktu bu güncelleme gereksiz ve saçma olduğunu söylüyorum ekran kartımı ram'i sırf oyununun bağımlısı olduğum için yeniledim ama yeni güncellemeyi yükleyip oyunu tekrar yüklediğimde sürekli saçma sapan hatalar yüzünden oyundan tamamen soğudum herşeyi geçtim internet hızımı bile yükselttim oyundan güzel bi verim almak icin herneyse uzatmanın alemi yok benim için çöp bi oyun artık

5. Apequitas

Apequitas
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

36
    377
    488
    220
    MAN
    TruckersMP Profili
    Para karşılığında aldığınız hizmet yalnızca oyuna aittir. Sizin yaptığınız harcamalar sadece kendinizi ilgilendirir. Multiplayer bir moddur. Yalnızca bağış kabul eder ve satışı yoktur. Modu yapanların yaş ve tecrübesi göz önüne alındığında, bu kadar ilerlemeleri bile oldukça büyük bir başarı. Her şeyi dört dörtlük yapacak olsalardı mod değil kendi oyunlarını çıkartırlardı. 16 sayfalık konuda yalnızca 5 6 yane yapıcı yorumun olması, konuya ne kadar vakıf bir topluluk olduğumuzu gösteriyor. Lütfen biraz daha hassas ve yapıcı olmaya çalışalım.

Şunu da eklemek istiyorum. Bizler burada herhangi bir beklenti olmadan karşılıksız hizmet veriyoruz. eğer ki gerekli saygı sevgi çerçevesinde kalabilecek yapıya sahip bir şahıs yoksa karşımızda. Bizden hala aynı tavır ve davranışları, aynı hassasiyeti beklemeyin lütfen. Sorunu çok başka olan bir kullanıcının altına alakasız bir yorum atarak konuyu başka tarafa çekmiş, şikayeti olan arkadaşın olayı unutulmuş gitmiş. Biz size daha forumda nereye yazacağınızı bilmiyorsunuz, mod hakkında atıp tutmak ne haddinize diyor muyuz? Demiyoruz. Sizler de aynı özveriyi göstermek zorundasınız !

6. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    kardeş benle polemik yapma bizde biliyoruz para karşılığında aldığımız oyunun multiplayer olmadığını biz sorunumuzu söyleyemiceksek eğer neden multiplayer kuruluyor ? saçma sapan gereksiz ezbere konuşuyorsunuz burda

7. Apequitas

Apequitas
    Plaka

36
    377
    488
    220
    MAN
    TruckersMP Profili
    16 sayfa yazmışsınız zaten. Sizin polemik dediğiniz şey görmezden gelmeye çalıştığınız gerçekler ne yazık ki. Hala yazmaya hakkınızın olduğunu kabul edelim, başka bir kullanıcının başlığını sabote etmeye ve bana karşı bu tarz bir tutumla konuşmaya hakkınız yok ne yazık ki.

8. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    :) senin biraz düşüncelerinde sorun var sanırım kimi sabote ediyorum bence sen bir doktora görün

9. Apequitas

Apequitas
    Plaka

36
    377
    488
    220
    MAN
    TruckersMP Profili
    Ekstra bir şey yazmama gerek yok sanırım.

10. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    benimde birşey yazmama gerek yok arkadaşın yazdığı hataya karşılık bende kendi sorunumu söyledim ama senin konu dışına çıkman gerekmiyordu bilgisiz olduğun aşikar kolay gelsin

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.