1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 MP Offline Sorunu.

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve goktug kahveci tarafından 12 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. goktug kahveci

goktug kahveci
    Kayıtlı Kullanıcı

35
    6
    1
    0
    ets steam kütüphanesi̇nde ama olmuyo kafayi yi̇cem yhau

2. ALONE_DARK

ALONE_DARK
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Öncelikle bilgisayarınızın tarih saat ayarının doğru olduğuna emin olun yanlış ise düzentin ve deneyin. Diğer bir çözüm yolu bilgisayarınızı ve modeminizi 3 dakikalığına kapatın üç dakika sonra açın ve tekrar deneyin sorun devam ediyor ise Modeminizi resetleyin. Yaşadığınız soruna dair nette bulabildiğim öneriler ise Sabırla beklemeniz 10 dakika kadar bağlanmazsa farklı sunucuları denemeniz birde Dns ayarlarını değiştirmeniz.

goktug kahveci bunu beğendi.
  3. goktug kahveci

goktug kahveci
    Kayıtlı Kullanıcı

35
    6
    1
    0
    dediklerinizi harfi ilen yerine getiricem çok teşekür ederim bu arada
    Düzenleme:
    dostum olmadı oyunu sildim steamdan tekrar yükledim ne yaptımsa olmuyo kafayı yicem ya

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Şubat 2017
    ALONE_DARK bunu beğendi.
  4. ALONE_DARK

ALONE_DARK
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Sorununuz hakkında destek talebi oluşturun. Destek talebi oluşturmak için konudan bakabilirsiniz http://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-destek-talebi-olusturma.1206/ Sorununuza çözüm bulur iseler konuda paylaşırsanız sevinirim.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.