1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü İlk ban 10 gün !!!

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve SonKan tarafından 24 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. KAAN45

KAAN45
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

275
    66
    110
    Renault
    TruckersMP Profili
    Bilgisayara geçip baktım konuyu baya merak ettim de kardeş sen napmışsın ben orda admin olsam en az 5 atardım ama itirazda daha ilk banım bu çok uzun değil mi diye söylerim eğer İngilizce yazarsan daha kolay geri dönüş alırsın

2. ALONE_DARK

ALONE_DARK

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Admine itirazında steam profilini oynama saatini ilk cezan olduğunu yaptın yayınla ilgili kanal linkini olay nedir bilmiyorum ama uçarı bir şey değilse dalgınlıkla vs olduğuna dair bir izahat yap hatanı kabul ettiğini ama temiz sicillinin göz önüne alınıp cezada indirime gidilmesini rica et düşürebilir. Tami uçarı bir trollük değil ise.

3. mutsuznk09

mutsuznk09
    Plaka

32
    115
    32
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ilk ban cezası adminlerin kararına kalmış doğru ama bu biraz fazla olmuş 3 gün atsa bile yeterli olur du

4. Kaan YOLAY

Kaan YOLAY

577
    143
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Admin kasıtlı yaptığını düşünmüş olabilir, böyle düşündüyse ban süresi normal

5. CaqdasKaratas

CaqdasKaratas
    Plaka

26
    58
    10
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Diğer adminlerden gördüğüm kadarıyla en baba 5 gün atılabilir bir hareket .Adamlar calais duisburg aracı hile ramming yapıyor o kadar 50 den fazla kişinin oyun zevkmi bozuyor kaç gündür kimse şikayet etmemiş admin görmemiş banlanmamışlar benim raporu inceleyeceklerde atacaklar bakalım .Geçmiş olsun kardeş .

Son düzenleme: 25 Ocak 2017
  6. SonKan

SonKan

44
    6
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Trollere 1-2 gün bize gelince 10 gün !!! el insaf birader biraz vicdan vicdan...

7. dogubaba

dogubaba

29
    108
    108
    145
    Scania
    TruckersMP Profili
    haklı bir ban. adamın önüne resmen billerek kırıyorsun. burda acıtasyon yapma

8. SouL'Fly

SouL'Fly
    Plaka

24
    335
    66
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bir hata yapmışsın evet ama 10 fazlaymış gerçekten.

9. SevketKADI

SevketKADI
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

73
    14
    110
    Scania
    TruckersMP Profili
    Böyle bilerek bir davranış için gayet normal bana göre. Sen itirazını yapabilirsin yine de tabi. Süreyi indirirse şansına..

10. Semih 50

Semih 50
    Plaka

198
    28
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Benim merak ettiğim bir konu var neden video çeken arkadaşımızın önüne kırma gereksiniminde bulundun?

tarum bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.