1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS2MP Bazı oyuncuların dorseleri hk.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve OkanK23 tarafından 21 Ocak 2017 başlatılmıştır.

1. OkanK23

OkanK23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba, Birkaç defa gördüğüm bazı dorselerde Texture yazıyor ve dorse kırmızı renkte oluyor. Acaba Schwarzmuller DLC falan mı bu çünkü bende bir tek o yok. Yoksa dorseyi editliyorlar mı? Edit olabileceğini düşündüm Kırmızı dorsede kırmızı renkte sadece Texture yazıyor yani bir texture var ben göremiyorum arada bir görünce acaba bende bir hata mı var dedim. Eğer dorseyi editleyebiliyorsak istediğimiz bir yazı yazabilirmiyiz?

Son düzenleme: 21 Ocak 2017
    Zebeleke bunu beğendi.
  2. HelmeS

HelmeS

587
    666
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Multiplayer modunda ise kırmızı dorse verebilen bazı şirketler var ama kullanıcılar singleplayer'da video çekerek dediğiniz gibi dorse var diyorsa editlenmiş bir dorse modu olabilir. Ona ayriyetten de renkli dorseler ile üzerinde hiçbir şey yazmayan dorselere de burdan ulaşabilirsin ;

http://mods.wotmp.com/mod/renkli-dorseler.html

İyi Forumlar..

3. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hayır hocam, arkadaşın kendisi onu kastetmiyor. Aşağıda yazdıklarımı okursan sende anlarsın :)
    Şimdi mesela Ali'de Schwarzmuller DLC var ama mehmet'de Schwarzmuller DLC yok diyelim Ali'de Schwarzmuller DLC paketinden şu dorseden var diyelim.
    *Ali

Ama Mehmet Schwarzmuller DLC olmadığı için o kırmızı dorseyi böyle görüyor.

----
    Düzenlendi mehmet yazacağıma mustafa yazmışım :D[/hr]

4. OkanK23

OkanK23
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hıı multiplayer ile uyumlu hale getirildi haberleri gelince bize de görünür sanmıştım sorun bende değil tüm bu dlc ye sahip olmayanlarda galiba.

5. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyun geliştiricisi SCS ile MP'ı geliştiren firma farklı olduğu için böyle bir sorun yaşanıyor. Senin oyunda sorun :) ama dlc paketini tavsiye ederim gayet güzel bir görüntü veriyor :)

6. Noxy

Noxy
    Plaka

24
    94
    18
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence Tüm Oyuncular Tırlara Eklenen Tüm DLCleri Görebilmeli Örnek Olarak Wheel Tuning Pack DLCsi Olanlar Kulanınca Baya ++Şekil Oluyo Ama o DLCyi Kullanmayan Birisi SimSiyah Bir Boşluk Görüyor Herkesin Görmesi Daha İyi Olurdu :)
    Bu Durumun Değişmesini İsteyenler +REP :D

7. SakirtEscobar

SakirtEscobar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    184
    100
    100
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Nedense kırmızı texture dorse schwarz muller 'dan daha çok hoşuma gitti.

8. OkanK23

OkanK23
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aslında mantığıma yatan bazı ayarlar var ama o kadar profesyonel değilim isteseler yaparlar dorseleri hem de istedikleri gibi her türlü ama yapmıyorlar nedense uğraşmıyorlar bunlar zor şeyler değil ne SCS için ne de WOTMP için. Orada texture yazısının yerine oyuncunun tag ı veya nicki yazılabilir bu oyunda imkansız hiçbir şey yok. Veya hiç değilse bizim diğer dlc leri görmemiz sağlanabilir. Bana kalırsa satış taktiği DLC yi görmek isteyen para versin görsün mantığı olabilir. Ama eğer herkese görünürse daha çok satar bence.