1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Euro Truck Simulator 2: Vive la France DLC’si Poznan Game Arena’da Tanıtılacak!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve TheKingTR tarafından 19 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.352
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Euro Truck Simulator 2: Vive la France DLC’si Poznan Game Arena’da Tanıtılacak!

SCS Software yollarda…

SCS Software yeni blog yazısında katıldıkları ve önümüzdeki günlerde gerçekleşecek etkinliklerin haberini verdi. Bununla birlikte Eylül ayında Hannover’da katıldıkları IAA Commercial Vehicles 2016 fuarının videosunu yayınladılar. Aşağıdan videosunu izleyebileceğiniz fuarda SCS ekibi yeni iş bağlantıları kurmaya çalışmıştı. IAA 2016 ilgili yazımıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

SCS ekibi 12-13 ekimde Seattle’da gerçekleşen Steam Geliştirici Günlerine katıldı. Valve’ınSteam platformu SCS’nin işi için kritik öneme sahip haliyle orada yüz milyonun üzerinde yeni müşteriye ulaşmak ve kamyon simülasyonları topluluğunun büyümesine yardımcı oluyor. Sağlam ağ altyapısı ve kolay oyun güncelleme sistemi ile çeşitli betaları kullanmak için “branches” desteği aynı derecede önemli.

Ayrıca sunum slaytında American Truck Simulator logosunu görmekten mutlu olmuşlar.

SCS Software çok yakında yayınlayacağı ETS 2’nin Vive la France DLC‘sisini ilk olarak 21-23 Ekim tarihleri arasında Polonya’da Poznan Game Arena 2016 oyun fuarında IMGN.pro tarafından tanıtılacak.

Euro Truck Simulator 2: Vive la France DLC paketini PlaySeat koltuğunda Logitech G27 ile fuara katılanlar orada test edebilecekler. Fransa’nın var olan başkenti Paris’in tamamen yenileneceği güncellemeyle birlikte çıkacak olan DLC’de 23 Fransız şehir bulunacak. Yeni DLC ile American Truck Simulator bulunan zorlu dorse park etme seçenekleri de ETS 2’ye geliyor. Çeşitli kargo teslimat noktalarının olduğu da daha önceki açıklamalarında belirtilmişti.

Kaynakça:
    https://goo.gl/eaIVAu

Hasan06 ve BerkaYYY bunu beğendi.
  2. AkSungur

AkSungur
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    44
    8
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Scania ve Daf'a aşık oldum hocam :longhaul::vaayy:

3. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.523
    502
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    heyecan verici - özellikle yeni Scania kopartıyor beni

4. TUNANKA

TUNANKA
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

616
    2.143
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Renault hiç paylaşılmadı bitmiş halinin fotoğrafları, sabırsızlıkla bekliyorum

5. SLAUGHTEER

SLAUGHTEER
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    649
    398
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    Renault Range T yalan olacak gibi geldi sanki bana ne resimlerde ne de oyun videolarında paylaşıldı belki de sürpriz olabilir.

6. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    Yarın fuarları bitiyor sonrasında france dlc mi çıkcak ya da orada tanıtıldıysa video vb tanıtım bulamadım

Aslında biraz ciddi konuşmak gerek atıyorum renoya telif için ets ne kadar para ödemiş olabilir yani lisans? Bana bir kaç tır parası geliyor gibi ..